Žiežmarių gimnazijos moksleiviai iš „Patrepsynės“ grįžo su diplomais
Gegužės 9 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė“ finalas, į kurį susirinko net 110 porų iš visos Lietuvos!
Žiežmarių gimnazijos mokiniai Rugilė Jacevičiūtė, Dalius Radzevičius, Lukrecija Šiaudvytė ir Dominykas Stankus tapo „Patrepsynės“ diplomantais!
Didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais. Džiaugiamės jaunųjų šokėjų darbu, atkaklumu ir meile lietuvių liaudies šokiui. Linkime dar daug skambių muzikos garsų, smagių trepsėjimų ir gražių pasirodymų ateityje!
Informaciją pateikė ir varžytuvėms mokinius ruošė šokio mokytoja Laima Morkūnienė.

Šaltinis – Žiežmarių gimnazija

Komentarai (0)