Vyko gimnazistų vakarinis–naktinis žygis po Kaišiadorių rajono apylinkes
Neseniai Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinių tarybos iniciatyva vyko vakarinis–naktinis žygis po Kaišiadorių rajono apylinkes. Jo metu žygiavome, bendravome, vakarojome prie laužo ir susipažinome su dalimi Kaišiadorių rajono istorijos.
Esame dėkingi gimnazistams, pasiryžusiems šiam iššūkiui. Nuoširdžiai dėkojame mus žygyje lydėjusiam ir įdomias istorijas pasakojusiam Rolandui Kriugždai.
Tikimės, kad tokie žygiai taps gražia ir tęstine gimnazijos tradicija.

Gimnazijos mokinių taryba

Komentarai (0)