Vienas iš šimtukininkų. Pijus Slavinskas žada studijuoti VGTU, laisvalaikiu noriai padeda tėvams
Pijus Slavinskas – Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos abiturientas. Jis valstybinių brandos egzaminų sesijoje pelnė keturis šimtukus: aukščiausi balai jam paskirti už matematikos, fizikos, informatikos ir geografijos žinias. „Atspindžiai” pristato Pijų skaitytojams, užduodami jam kelis tradicinius klausimus.
-Pasakyk, iš kur esi, kaip tau sekėsi gimnazijoje?
Esu iš Darsūniškio, miestelio prie Nemuno, kur gyvenu su savo šeima – tėvais, dviem broliais bei dviem sesėm. Anksčiau mokiausi Kruonyje, tačiau siekdamas iššūkių ir akademiškai stipresnės aplinkos atvykau į Kaišiadoris. Visada buvau imlus mokslams, todėl gimnazijoje sugebėjau išlaikyti savo gerus rezultatus. Tam įtakos turėjo mano aplinka, tėvai, kurie nuo mažens padėjo mokytis bei tobulėti, taip pat draugai, kurie visą laiką palaikė.
-Ar dalyvavai olimpiadose, gal sportavai?
Per ketverius mokymosi gimnazijoje metus aktyviai dalyvavau įvairiose olimpiadose, galbūt ne visuomet pavykdavo pasiekti prizinę vietą, tačiau tai labai įkvėpė tobulėti. Sportuodavau po pamokų, su draugais sporto salėje.
-Ar jaudinaisi prieš VBE sesiją, koks egzaminas buvo sunkiausias, o koks lengviausias?
Kadangi ruošiausi tikrai nemažai, VBE neatrodė tokie baisūs, į visus egzaminus ėjau su mintimi, jog padarysiu taip, kaip galiu geriausiai. Galima sakyti, jog taip ir pavyko. Sunkiausio egzamino negaliu išskirti, nes kiekvienam ruošiausi, todėl nebuvo labai sunku. Lengviausias turbūt buvo matematikos egzaminas, jam labiausiai ruošiausi, tačiau tai tikrai buvo lengvas egzaminas.
-Ar tikėjaisi gauti tiek daug balų iš 4 dalykų?
Nesitikėjau, žinojau, jog tikrai privėliau klaidų, tačiau buvau labai maloniai nustebintas.
-Kur planuoji studijuoti, kokie tavo likusios vasaros planai?
Planuoju studijuoti VGTU, o likusią vasarą planuoju praleisti padėdamas tėvams bei prižiūrėdamas jaunesnius brolius bei seses.
-Ko palinkėtum būsimiems 12 – tokams, kurie ateina į jūsų vietą gimnazijoje?
Linkiu išbandyti kuo daugiau dalykų, kol nevėlu, taip pat linkiu visokeriopos sėkmės bei kūrybingų idėjų.
– Ačiū už atsakymus. Linkime sėkmės studijuojant ur siekiant kitų savo svajonių.
Kalbino Virginija Šimkūnienė
Asmeninio albumo nuotr.

Komentarai (0)