Sveikatos centre lankėsi Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atstovai
Kaišiadorių Sveikatos centre neseniai lankėsi Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atstovai. Susitikimo metu aptartos socialinio dialogo aktualijos įstaigoje, Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos šakos kolektyvinės sutarties įgyvendinimo eiga ir kiti darbuotojams svarbūs klausimai.
Susitikime ir diskusijose dalyvavo darbuotojai, profesinės sąjungos nariai, LPS „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė, Medicinos įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Regina Jarošienė, LPS „Solidarumas“ teisininkas Lukas Čapas, Sveikatos centro direktorius Linas Vitkus, pavaduotojos Vidita Jonaitė ir Laima Rudienė, Sveikatos centro Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros filialo vadovas Darius Vilimas.
Sutarta rengti dažnesnius susitikimus su profesinės sąjungos atstovais ir toliau palaikyti konstruktyvų socialinį dialogą, kuris svarbus tiek darbuotojams, tiek visai įstaigos bendruomenei.

Komentarai (0)