Svarbi informacija Kaišiadorių rajono verslininkams dėl jaunimo darbo
Kaišiadorių rajono taryba balandžio 30 d. priėmė sprendimą pakeisti Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką priemonės laikotarpį.
Kas keičiasi?
Jaunimas dabar galės pradėti dirbti nuo birželio mėnesio, kai jau nebevyksta ugdymo procesas.
Jaunimas dabar galės pradėti dirbti nuo birželio mėnesio, kai jau nebevyksta ugdymo procesas.
Ką svarbu žinoti verslininkams?
- Galite įdarbinti moksleivius nuo 14 metų.
-
Už kiekvieną vasarą įdarbintą moksleivį skiriama 300 Eur per mėnesį kompensacija.
-
Įdarbinti galite iki 3 jaunuolių 2 mėnesiams.
Kodėl verta dalyvauti?
- Prisidedate prie jaunimo užimtumo
- Padedate įgyti pirmosios darbo patirties
- Gaunate finansinę paskatą
Jei planuojate papildomų darbuotojų vasarai – tai puiki galimybė!
Šaltinis – kaisiadorys.lt

Komentarai (0)