Puikus Aristos Tiukšaitės laimėjimas!
Gegužės 30 dieną Kaišiadorių meno mokyklos solistė Arista Tiukšaitė dalyvavo V respublikiniame festivalyje-konkurse „Su meile muzikai – Balsai“, vykusiame Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje Kaune.
Jaunajai dainininkei akompanavo koncertmeisteris Kęstutis Paulaitis. Konkurse dalyvavo 30 solistų iš įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Varėnos ir Kaišiadorių. Dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija kurią sudarė Kauno muzikinio teatro solistė Kristina Siurbytė, dainininkė ir vokalo mokytoja Elona Andriūnė bei kompozitorė Indra Mažuikaitė.
Komisijos sprendimu Aristai Tiukšaitei buvo skirtas I laipsnio diplomas!
Jaunajai dainininkei akompanavo koncertmeisteris Kęstutis Paulaitis. Konkurse dalyvavo 30 solistų iš įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Varėnos ir Kaišiadorių. Dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija kurią sudarė Kauno muzikinio teatro solistė Kristina Siurbytė, dainininkė ir vokalo mokytoja Elona Andriūnė bei kompozitorė Indra Mažuikaitė.
Komisijos sprendimu Aristai Tiukšaitei buvo skirtas I laipsnio diplomas!
Nuoširdžiai sveikiname jaunąją solistę, jos dainavimo mokytoją Laimą Mažuolytę ir koncertmeisterį Kęstutį Paulaitį. Linkime ir toliau sėkmingai siekti muzikinių aukštumų bei džiuginti klausytojus naujais pasiekimais!

Mokytoja Laima Mažuolytė

Komentarai (0)