Pravieniškiečiai tęsia gražias senojo kaimo gegužinių pamaldų tradicijas
Nuskambėjo Majavos giesmių vakaras ,,Pavasario žalio takais…” Pravieniškėse, pratęsdamas gražias senojo kaimo gegužinių pamaldų tradicijas.
Sakralioje bendrystėje senovines giesmes giedojo svečiai iš Kauno rajono Samylų kultūros centro – folkoro ansamblių ,,Samylų Senoliai” dainininkai ir ,,Kubuldynas” jaunieji folkloristai, vadovaujami Kristinos Kliucevičiūtės-Mikulskienės su ilgamečiais tradicijos puoselėtojais Rumšiškių kultūros centro Pravieniškių folkloro ansamblio ,,Praviena” kolektyvu, vadovaujamu Ernestos Žiūkienės.
Majavos vakaro dalyvius pasveikino Rumšiškių Šv.arkangelo Mykolo parapijos klebonas Gintas Rumševičius.

Nuotraukų autoriai – Aušra Radzevičienė ir Algimantas Babkauskas

Komentarai (0)