Pasveikinti jaunieji krepšininkai ir jų treneris su puikiais sportiniais pasiekimais
Kaišiadorių savivaldybėje lankėsi Kaišiadorių ŠSC vaikinų U17 komanda kartu su treneriu Gintautu Kandratavičiumi.
Savivaldybės vadovai pasveikino jaunuosius krepšininkus ir jų trenerį su puikiais sportiniais pasiekimais. Komanda iškovojo III vietą „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ Lietuvos U17 vaikinų krepšinio čempionato C divizione. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta komandos ryžtu, atkakliu darbu bei jaunųjų sportininkų atsidavimu. Nuoširdūs padėkos žodžiai skirti treneriui Gintautui Kandratavičiui už profesionalumą, kantrybę, entuziazmą ir įkvėpimą jaunajai kartai.
Savivaldybės vadovai pasveikino jaunuosius krepšininkus ir jų trenerį su puikiais sportiniais pasiekimais. Komanda iškovojo III vietą „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ Lietuvos U17 vaikinų krepšinio čempionato C divizione. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta komandos ryžtu, atkakliu darbu bei jaunųjų sportininkų atsidavimu. Nuoširdūs padėkos žodžiai skirti treneriui Gintautui Kandratavičiui už profesionalumą, kantrybę, entuziazmą ir įkvėpimą jaunajai kartai.
Linkime visai komandai nesustoti tobulėti, drąsiai siekti naujų pergalių, išlaikyti stiprią komandos dvasią ir tikėjimą savo jėgomis, o ateityje patirti dar daug įspūdingų pergalių.
Savivaldybės inf.


Komentarai (0)