Pasveikinta Klinikinės diagnostinės laboratorijos vedėja Jolanta Špiliauskienė
Su gražiu jubiliejumi pasveikinome Sveikatos centro Klinikinės diagnostinės laboratorijos vedėją Jolantą Špiliauskienę.
Tai žmogus, kurio kasdienybėje daug atsakomybės, tikslumo ir kruopštaus darbo, o profesiniame kelyje – ilgametė patirtis ir atsidavimas savo sričiai.
Linkime gerbiamai Jolantai sveikatos, šviesių dienų, profesinės sėkmės ir kuo daugiau džiaugsmingų akimirkų tiek darbe, tiek gyvenime.
Šis sveikinimas šią savaitę įgauna ir ypatingą prasmę – pasaulyje minima Pasaulinė medicininės laboratorijos savaitė. Tai graži proga dar kartą padėkoti visiems laboratorijų specialistams už labai reikalingą, atsakingą ir dažnai nepastebimą darbą.
Kaišiadorių sveikatos centras

Komentarai (0)