Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklas – Laimai Rudienei
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiemet renginio ,,Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2026″ metu, vykusiame Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė įteikė garbingą Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklą mūsų krašto atstovei – Kaišiadorių sveikatos centro direktoriaus pavaduotojai medicinai Laimai Rudienei.
Šis įvertinimas – tai prasmingas ir pelnytas pripažinimas už ilgametį, atsakingą ir nuoširdų darbą rūpinantis žmonių sveikata bei stiprinant sveikatos priežiūros sistemą mūsų regione.
Nuoširdžiai sveikiname ir linkime brangiai mūsų Laimai stiprios sveikatos, neblėstančios energijos, didelio optimizmo bei sėkmės tolimesniuose darbuose, stiprinant Kaišiadorių krašto gyventojų sveikatą.
Pagal D. Vilimo inf.

Komentarai (0)