Konkursas lengvatinėmis sąlygomis gauti darbo vietos patalpas
Skelbiame konkursą lengvatinėmis sąlygomis gauti darbo vietos patalpas. Patalpa yra Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre (Gedimino g. 55) ir yra skirta vienai darbo vietai.
Paslaugos gavėjas nemokamai gauna:
darbo vietą su baldais (B patalpoje) TVIC darbo metu; interneto ryšį; patalpų apsaugos, šildymo, vandens paslaugas; verslo pradžios konsultacijas Kaišiadorių TVIC; galimybę dalyvauti Kaišiadorių TVIC organizuojamuose nemokamuose seminaruose; galimybę naudotis posėdžių sale susitikimams su klientais, verslo partneriais ir pan. pagal iš anksto suderintą laiką; savo verslo reklamą TVIC kanalais.
Darbo vietos suteikiamos ne ilgiau nei 1 metams, pasirašant kompleksinių paslaugų sutartį. Sutartis Paslaugų gavėjo prašymu gali būti pratęsta iš viso iki 3 metų, įskaitant pirmuosius metus.
Daugiau informacijos ir paraiškos formą galima rasti čia: https://turizmas.kaisiadorys.lt/skelbiamas-konkursas.../
Šaltinis – Kaišiadorių TVIC
Komentarai (0)