Festivalyje „Muzikos žaismas 2026“ – dviejų kaišiadoriečių sėkmė
Balandžio pabaigoje Kaišiadorių meno mokyklos išplėstinio ugdymo programos mokiniai Ainius Kundrotas (trombonas) ir Aida Stanislauskaitė (fortepijonas) dalyvavo Rūdiškių muzikos mokykloje vykusiame V respublikiniame jaunųjų pianistų, fortepijoninių ir kamerinių ansamblių festivalyje „Muzikos žaismas 2026“.
Už puikų pasirodymą dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Mokinius paruošė mokytojai metodininkai Renaldas Grigaliūnas ir Daiva Uždravė.
Už puikų pasirodymą dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Mokinius paruošė mokytojai metodininkai Renaldas Grigaliūnas ir Daiva Uždravė.
Meno mokyklos inf.

Komentarai (0)