Šventėje trys poetai vingiečiai pristatė savo naujas knygas
Prieš kelias dienas Tarptautinėje literatų, rašytojų ir menininkų gildijoje „Vingis” įvyko smagi šventė.
Apie tai dalijasi Kaišiadorių krašto atstovė Nijolė Sedleckaitė. Be jos renginyje dalyvavo Lionė Bulaukienė.
„Trys poetai vingiečiai pristatė savo naujas knygas. Nuskambėjo eilėraščio žodžiai „….. reikia kalnus įveikti savyje”. Tai taip teisinga. Klausėmės puikių duetų. Nijolės R. dainų. O dar dainavo kiti svečiai. Diena prabėgo tarsi akimirka.
Ir tada visi susibūrėme prie vaišių stalo. Jūs esate puikūs”, – rašo moteris savo FB paskyroje.

Šaltinis – N. Sedleckaitė

Komentarai (0)