Knygų mugėje – naujas turistinis žemėlapis ir maršrutų po Kaišiadorių kraštą pristatymas

Ką tik Vilniuje šurmuliavo Knygų mugė, kurioje dalyvavo ir kaišiadoriečiai. Vienoje salėje veiklas organizavo Kaišiadorių bibliotekininkės, kitoje salėje antrąją mugės dieną buvo galima sutikti Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro atstoves – direktorę Giedrę Streikauskaitę ir vadybininkę Dovilę Barysienę. Jų ir paprašėme atsakyti į kelis klausimus ir papasakoti, kaip sekėsi atstovauti Kaišiadorių kraštą.
„VšĮ Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras dalyvavo knygų mugėje jungtiniame Lietuvos turizmo informacijos centrų stende. Stendas jungė visų 10-ies Lietuvos apskričių turizmo informacijos centrus. Kiekvieną dieną stende dirbo skirtingų savivaldybių atstovai. Mūsų centro darbuotojai stende dirbo vasario 28 dieną. Tai buvo trečiasis kartas, kai mūsų centras dalyvavo Knygų mugėje jungtiniame stende.
Knygų mugė – išskirtinis renginys, kuriame gausu ne tik dalyvių, bet ir lankytojų. Renginys nepraranda savo populiarumo ir kasmet pritraukia gausų lankytojų būrį. Kiek teko girdėti, lankytojai puikiai vertina šią tradicinę parodą-mugę, kai kurie netgi siūlo ištęsti ją nuo keturių dienų iki savaitės.
Mugėje lankytojus kvietėme susipažinti su Kaišiadorių kraštu. Vežėmės šiais metais atnaujintą turistinį žemėlapį, kurį gavome iš spaustuvės prieš pat knygų mugę, taip pat leidinį „Pasivaikščiokime Kaišiadorių krašte“, kuriame pristatomi sudaryti maršrutai po Kaišiadorių kraštą. Nors sparčiais žingsniais atkeliauja visuotinė skaitmenizacija, tačiau bendravimas su žmonėmis rodo, jog ir popierinė knyga, ir popierinis žemėlapis yra vis dar reikalingi ir mieli. Pasikeitė tik tai, kad jau lankytojai „nebešluoja“ į krepšius visko iš eilės, o renkasi leidinius daug atsakingiau.
Kadangi dviems apskritims teko vienas staliukas, tai jokių žaidimų nesivežėme, edukacijų neorganizavome, o su lankytojais bendravome klausimų, atsakymų, diskusijų forma”- sakė „Atspindžiams” Giedrė su Dovile.
Šaltinis – Kaišiadorių TVIC
Komentarai (0)