Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai – grupės Kaišiadorių rajono savivaldybės narių laiškas

7
Gerbiama inspektore,
Norime su jumis pasidalinti savo abejonėmis dėl regioninės spaudos, kuri tampa tiesioginiu valdžios ruporu ir galios įrankiu. Būtent tokia situacija susiklostė Kaišiadoryse.
Kaišiadorių krašto laikraštis „Atspindžiai“ turi ir spausdintinę ir elektroninę versijas. Kaip ir daugumos regioninių leidinių, šio leidinio turinyje didžiąją dalį sudaro regiono naujienos ir aktualijos. Tačiau nuomonių laisve šio leidinio puslapiuose nekvepia, nes iš pirmo žvilgsnio nepriklausomas leidinys tapo valdžioje esančių grupuočių galios įrankiu, nukreiptu prieš opoziciją. Ir tai tendencingai vyksta jau tris su puse metų, kiekviename leidinio numeryje.
Vietos savivaldybės ir mero aplinkos politikų straipsniai leidinyje publikuojami be užsakymo numerio, akivaizdžiai transliuojama tik vienos stovyklos nuomonė. Tad laikraštis tampa susidorojimo su opozicija įrankiu, kadangi formuojama vienpusiška ir iškreipta viešoji nuomonė.
Su pagarba,
Kaišiadorių rajono savivaldybės nariai,
Karolis Petkevičius
Romualdas Urmilevičius
Marijonas Mitkus

Gintaras Gružauskas
Kęstas Moroza
Rita Gliaudelienė
Arvydas Jurevičius
Algimantas Radvila
Kristina Baniūnienė
Šarūnas Čėsna
Kęstutis Vytautas Meilutis
Marius Muižinikas
Vytautas Silvanavičius

Kalba netaisyta (Red.)

7 KOMENTARAI

  1. Nu šakės! Dar to nebuvo. Pirma-dabar opozicija kitokios sudėties.Antra-kada pasirašė Gliaudelienė, ji atrodo amerikose.Trečia-kaip galima susidoroti su nuomone, kuri be turinio. Jaučiasi prišmirtinė liberastų agonija.

  2. šizoidinis-paranoidinis laiškas. įdomu tik ar per pilnaties piką rašiusi laišką ranka pasirašė? pagarba Albertui, kad pasirode kaip nesusirges.

  3. Logika. Kur konkretūs straipsnių nuorodos, kur konkrečiai kažkas ?, gerkite ponai kokybiškus gėrimus ir loškite ne žymėtomis kortomis.

  4. Juokdariai. O įdomu, kuris iš jų valdo ir rašo šmeižiančius straipsnius kitam apsimetančiam internetiniam laikraščiui? Va tuo dariniu turėtų inspektoriai susidomėti. Atspindžiai bene vienintelis laikraštis, kuriame galima objektyvią informaciją gauti. Greičiau rinkimai ir viso šito sąrašėlio nebeliktų savivaldybėje.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

devyniolika − dvylika =