Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos tėvų komiteto pareiškimas

5

Gerbiami mokytojai, tėveliai, Kaišiadorių rajono gyventojai,

Šių metų lapkričio 15 d. įvyko Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos tėvų komiteto susirinkimas, kuriame daugumos progimnazijos tėvų atstovų sprendimu buvo nuspręsta išreikšti paramą streikuojantiems progimnazijos mokytojams.

Reaguodami į Švietimo ir mokslo ministrės p. J. Petrauskienės pranešimą spaudai, kuriame ministrė po vizito Kaišiadoryse ir bendravimo su streikuojančiais pedagogais esminėmis problemomis įvardijo darbo kultūros ir bendradarbiavimo aspektus, kurie didžia dalimi priklauso nuo progimnazijos vadovės, bei progimnazijos tėvų komiteto atstovų ir mokytojų streiko komiteto susitikimo metu pedagogų išsakytus nusiskundimus, mes, Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos tėvų komiteto nariai, didžiosios dalies tėvų vardu reiškiame palaikymą bei pritarimą mokytojų iškeltiems reikalavimams ir streiko veiksmams. Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos tėvų komitetas palaiko progimnazijos mokytojų siekį turėti įstatymais apibrėžtas ir nustatytas darbo valandas bei naujus darbo sutarčių papildymus, numatančius teisingą ir skaidriai paskaičiuotą atlyginimą už atliktą darbą.

Taip pat norime pažymėti, kad mes nepritariame progimnazijos direktorės J. Morkūnaitės elgesiui su mūsų vaikus mokančiais pedagogais ir skatiname aktyvesniam dialogui sprendžiant vidines progimnazijos problemas.

V. Giržado progimnazijos tėvų komiteto vardu linkime mokytojams sėkmės siekiant iškeltų reikalavimų įgyvendinimo. Tėveliai remia mokytojus dėl geresnės mūsų visų ateities!

Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos R. Augustis, tėvų komiteto pirmininkas

5 KOMENTARAI

    • Mūsų rajkomą valdant laisvę mėgstantiems bileralams ir tapome vergų tauta. Na drektorė tai tikras laukinio bileralizmo įsikūnijimas.

  1. Viskas čia ok. Griauna ji liberalystinė šutvę iš vidaus. Nei tėvai vaikų, nei mokytojai nebalsuos už juos. Jie gi tai turėjo po praeitų rinkimų matyti. Blogai ten pas juos karkas kortas dalina.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

12 − dešimt =