Įsimintiniausia šventė

0

Virginija Šimkūnienė


„Nuo šiandien jums visas pasaulis po kojomis. Pradedate savo gyvenimą kurti savarankiškai, ir kokį susikursite, toks jis bus jūsų, toks bus mūsų miestelio, toks bus ir visos Lietuvos“, – per Žiežmarių gimnazijos 65 – osios laidos brandos atestatų šventę sakė gimnazijos direktorė Ieva Mažulienė. Pasak direktorės, išleistuvės, mokyklos baigimo šventė yra viena įsimintiniausių švenčių jaunuolio gyvenime. „Ji išliks visam gyvenimui. Bus dar daug visokių švenčių – gimtadienių, įkurtuvių, o tokia – viena“, – linkėdama sėkmės kitame gyvenimo etape sakė direktorė.

Tradicinė brandos atestatų šventė Žiežmariuose jau kelerius metus vyksta Šv. Jokūbo bažnyčioje, kur dauguma baigiančiųjų gavo svarbiausius sakramentus. Į gimnazistu kreipėsi bažnyčios klebonas Rokas Puzonas. „Jūs esate ypatinga gimnazistų karta, Lietuvos šimtmečio gimnazistai. Šiais metais daug ypatingų progų, rugsėjo mėnesį Lietuvą aplankys Popiežius. Jums visiems linkiu mylėti Dievą, nes Dievas jūsų niekad nepaliks ir neišduos. Jūs išlaikėte brandos egzaminus, dabar jus egzaminuos Dievas. Bus egzaminas ir prieš Dievą, išlaikykite jį“, – kvietė klebonas.

Kad abiturientų svajonės bekraštės, o tikslai kilnūs, sakė ir abiturientus pasveikinti atvykęs savivaldybės meras Vytenis Tomkus. „Mes jumis tikime. Nebijokite rizikuoti, neišsigąskite, jei ištiks kada nesėkmė. Turite rimtus pagrindus, jūsų laukia naujos mokslo įstaigos, tapkite gerais darbuotojais – sakė meras. Prie mero linkėjimų prisijungė savivaldybės administ­racijos direktorius Č. Neviera. „Kiekvienas jūsų esate išskirtinis, linkiu tapti puikiais darbdaviais ir sėkmingais verslininkais“, – sakė administracijos direktorius. Labai glaudžiai su Žiežmarių gimnazija bei jos kolektyvu draugavo kultūros centras. Jo darbuotojų vardu sveikinimo žodį tarė direktorė Irena Taukinaitienė. „Esate turtingi. Turite tėvus, mokytojus, senelius, turite namus, gražią tėvynę, turtingą kalbą. Pigiai neatiduokite niekam savo lemties, iš gyvenimo imkite viską, kas geriausia. Lengva nebus, brangiai kainuos, linkiu didelės sėkmės“, – sakė I. Taukinaitienė. Šventės dalyviams dainavo gimnazistė Eglė Jurevičiūtė, jai pritarė bendramokslis su gitara.

Žiežmarių gimnazijos keturi gimnazistai pelnė keturis šimtukus. Iš anglų kalbos 100 balų gavusi Kamilė nedalyvavo šventėje, tad pakalbinome tris vyrus: D. Adomavičių, T. Stanionį ir L. Černiauską. Visi vaikinai gavo po 100 balų iš informacinių technologijų egzamino, visi trys sutartinai gyrė savo mokytoją N. Kocienę. Ir visi šimtukininkai studijuoti ruošiasi Lietuvoje, toliau gilinsis į programavimą ir programavimo sistemų subtilybes.

Mokytojai N. Zablackienei ši laida – paskutinė, nes pedagogė išeina į užtarnautą poilsį. Mokytoja sakė, kad su gimnazistais patyrė visokių emocijų. Bet rezultatas puikus – į gyvenimo kelią išleisti dori, tvarkingi, sumanūs jaunuoliai.

Tėvelių vardu gimnazijos direktorei, pavaduotojams ir mokytojoms, išmokiusioms jų vaikus etikos, šokių, visokių kitų dalykų dėkojo N. Šumakova. „Dėkojame už jūsų sunkų darbą, linkime laimės ir sveikatos“ – sakė žiežmarietė.

Savo mokytojams nuoširdų ačiū tarė ir patys gimnazistai. Brandos atestatus gavusius savo vaikus tėveliai pasveikino jau išėjusius iš bažnyčios. Čia visų laukė staigmena – gražiai sušoktas abiturientų valsas. Lik sveika mokykla, būk pasveikintas naujas gyvenimo etape!

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

penki × trys =