Vėl vadovaus skandalingasis A.Lukoševičius

4

Spalio 19 d. neeiliniame Kaišiadorių savivaldybės tarybos posėdyje pirmiausiai buvo sprendžiamas administracijos direktoriaus klausimas. Naujoji  dauguma iš liberalų sąjūdžio, atskilusių nuo buvusios valdančiosios daugumos socialdemokratų, bei kelių mažesnių partijų atstovų privertė rajono merą teikti skandalingai praeityje pagarsėjusio A.Lukoševičiaus kandidatūrą. Po trumpo prisistatymo ir apsižodžiavimų tarybos nariai slaptu balsavimu 14 UŽ, 7 PRIEŠ paskyrė minėtą tarybos narį administracijos direktoriumi.

Pareigas A.Lukoševičius pradės eiti nuo lapkričio 5 dienos.

4 KOMENTARAI

  1. Puikus sprendimas! Valdžią gavo puikus liberastų atstovas. Pastatys konservus į vietą, gana jiems gatves knisti ir fontanus ant kiekvieno kampo įrenginėti. Pasidžiaugėt ir gana. Kelius ties tiems, kam reikia, o ne jums besdelnikai, sprendimus parengs tokius, kad bus patenkinta valdančioji dauguma, o ne grupelė nenorinčių imti, kai jiems siūlo. Pagaliau bus tvarka tokia, kurios nori tie kure gali, o ne tie, kurie nori.

  2. Laukiam,kad tai ivyktu. O fontanais ir as dziaugiuosi, ir mano sveciai is kitu saliu,o svarbiausia-vaikai. tad tai puikus sumanymas. Pabandysim pakomentuoti kitu darbus ir zygdarbius turbut nelaukiant keturiu metu,tai ivyks turbut greiciau…Laukiu nauju, naudingu ir protingu nauja-senai isrinktu-perrinktu asmenu sprendimu.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

du × 4 =