Romualdo Urmilevičiaus kreipimasis

12

Gerbiami kaišiadoriečiai ir Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus žmonės,

Aš politiniame gyvenime esu jau daugiau nei 20 metų ir kaip Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus garbės pirmininkas norėčiau tarti kelis žodžius apie naujausius mūsų rajono politinius įvykius.

Aš niekada nebėgiojau per partijas. Tikiu liberaliosios politinės minties vertybėmis. Tikėjau ir anksčiau, taip pat tikiu ir dabar. Pagrindiniai dalykai, kuriais vadovaujuosi politikoje – tai garbė ir vertybės. Visada maniau, kad vertybės politikoje yra kertinis pagrindas mano partijos bičiuliams, Kaišiadorių skyriaus žmonėms. Aš tikėjau jaunaisiais savo partiečiais, maniau, kad jaunatviškas maksimalizmas tikrai neleis išsižadėti pasirinkto kelio bei principų. Tikėjau ir pasitikėjau nuoširdžiai. Kaip tikėjo ir visas Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyrius, pasiūlęs jaunajam liberalui Karoliui Petkevičiui kandidatuoti į mero postą. Bet, pasirodo, tuo metu jis jau žinojo, kad pasirinks lengvesnį ir, galimai, patogesnį kelią, kaip žinojo ir jo bičiulis Šarūnas Čėsna.

Taip jau yra, kad daugėja politikų, kurių vertybės yra bet kokiomis priemonėmis įgyjama nuosavybė. Daugelis vertybe laiko neatsakingą laisvę, leidžiančią elgtis pagal savo susikurtos moralės modelį. Panašiai, kaip sovietai į visame normaliame pasaulyje vartojamas sąvokas įdėdavo naują turinį, taip ir šiandien į sąvoką „vertybės“ kartais įdedamas toks turinys, kuris politiką padaro labai nesimpatišką, iš kurios rinkėjai jau nieko nesitiki, – taip kažkada sakė arkivyskupas Sigitas Tamkevičius viename iš savo viešų pareiškimų.

Aš sutinku, kad Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdis šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Nuo savo munduro mes turime nusiplauti labai rimtą dėmę, darbais parodyti savo tarnystę žmonėms. Žinoma, daug paprasčiau yra trenkti durimis, išeiti ir, sukūrus naują vardą bei vėliavą, pasakyti “Mes esame kitokie, švarūs ir nesutepti”. Bet tai paprasčiausias sprendimas, kuriuo savaip pasityčiojama ir iš rinkėjo, ir iš savęs, ir iš buvusių partijos bičiulių.

Šarūnai ir Karoli, kreipiuosi į Jus – būkite, kaip jūs deklaruojate, 100 procentų sąžiningi sau ir kitiems – atsisakykite savivaldybės tarybos nario mandato, nes rinkėjai balsavo už jus, kaip už Liberalų sąjūdžio atstovus.

Pagarbiai

Romualdas Urmilevičius
Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus garbės pirmininkas

12 KOMENTARAI

 1. P. Urmilevičiau, siūlau kreiptis į savo patroną ir priminti jam, kad jau prieš keletą metų jis viešai deklaravo, kad traukiasi iš politikos, bet savo pažado netesi ir toliau (jūsų lūpomis) kišasi į šių jaunuolių politinę veiklą. Tai jūs su savo nešvariu patronu savinatės liberalios minties vertybes, nors kalbėti, tuo labiau moralizuoti, žinant jūsų ,,chebros“ prisidirbimus, neturite moralinės teisės.

  • R.Urmiliavičių gerbia viso rajono gyventojai, nes tai buvo padorus ir sąžiningas žmogus, kurio dėka savivaldybė nebuvo praskolinta, o štai vadovaujant V.Tokui savivaldybės skolos tapo milžiniškos.

  • Benai, neskleisk dezinformacijos ir neklaidink rajono gyventojų. Aš daugelį metų dirbau savivaldybėje, tvarkiau tarybos posėdžių dokumentus ir niekam nė menkiausios minties nekilo suabejoti mero R.Urmiliavičiaus sąžiningumu ir korupcijos ryšiais su oligarchais. R.Urmiliavičius juk žmogus, tad turi teisę turėti draugų, bičiulių ir t.t. Beje, sveikintina, kad R.Urmiliavičius būdamas meru bendraudavo su rajono žmonėmis tame tarpe ir su verslininkais, bet niekada neperžengė padorumo ribų. Deja to negaliu pasakyti apie esamą merą V.Tomkų.

   • Sprendžiant iš to, kad tiek Vaidas, tiek Jurgita daro tas pačias rašybos klaidas buvusio mero pavardės rašyme, darau prielaidą, kad tai tas pats asmuo. Dvi lytys viename. Toks susidvejinimas būdingas LGBT atstovams, bet aš tai toleruoju, nes to mus moko šv. Tėvas, sakydamas: ,,Kas aš toks, kad juos teisčiau“. Nesmerktina turėti draugų, bičiulių, bet būti tarnu veikėjo, be kurio pritarimo nesugebi priimti savarankiško sprendimo- žema.

 2. Nuo ko šitie išlaisvins? Nuo Dievo ir lyties jau išlaisvino.. Nuo tautos ir savigarbos irgi? Keista man ta feministės A.Armonaitės ir žmogelio su kvailio veidu R.Šimašiaus sąjunga – laisvės partija.

 3. Jei jų „laisvė” nebūtų tokia BRUTALI ir NEPAGARBI, NETOLERANTIŠKA tradicinėms vertybėms. „Partija”, pripažįstanti tik savo vertybes, tik savo laisvę elgtis be pagarbos kitiems, SMURTU BRUKANTI savo supratimą kitiems, neturi nieko bendro su liberalumu!

  • Pamatėte vaivorykštės spalvų vėliavą ir jau pilnos kelnės. Juokinga.Kas jums smurtu bruka jums nepriimtinas vertybes? Matomai jūs jų paprasčiausiai neturite.

   • Juozai, jeigu jums homoseksualai yra vertybės tai jau atsiprašau. Pabandykite per Kaišiadoris pražygiuoti papuoštomis genitalijomis ir su vaivorykštine vėlema, pamatysit gyventojų reakciją į tas jūsų, Juozai, vertybes.

    • P. Asta, man žymiai ramiau gyventi šalia žmogaus, kurio orientacija man aiški. Nesvarbu ar tai buvęs KGB agentas, ar homoseksualas. Labai dažnai pasitaiko, kad bėdų sulauki iš tų iš kurių nesitiki. Tie, kurie serga patologine neapykanta kitų atžvilgiu, dažnai būna neprognozuojami ir anksčiau ar vėliau iškrečia vienokią ar kitokią šunybę.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

dešimt − 9 =