Politikų darbotvarkė

0

Savivaldybės gyvenimu aktyviau besidomintys žmonės jau įprato tiesogiai stebėti savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas. Tačiau nuodugnus sprendimų projektų svarstymas pirmiausia vyksta komitetuose, čia kyla daugiausiai diskusijų, kurios dažnai nulemia didžiųjų posėdžių balsavimo rezultatus.

Taigi įpusėjo tretieji šios kadencijos savivaldybės tarybos metai. Kaip „Atspindžiams“ buvo įprasta ir anksčiau, pasidomėjome, kaip politikams sekėsi lankyti tarybos komitetų posėdžius.

Naujai kadencijai pradėjus darbą 2015-aisiais, Kontrolės komitetas surengė 3 posėdžius, kuriuose lankomumas buvo šimtaprocentinis. 2016-aisiais vyko 4 posėdžiai, 1 jų praleido V. Streikauskas.

Biudžeto, finansų ir investicijų komitetas užpernai surengė 10 posėdžių, iš jų po 2 praleido G. Gružauskas, A. Radvila ir M. Vaicekauskas, 3 – V. Streikauskas, po 1 – V. K. Meilutis ir K. Moroza. Praėjusiais metais šis komitetas posėdžiavo 8 kartus, 2 iš jų praleido V. Streikauskas, po 1 – G. Gružauskas, K. V. Meilutis, M. Vaicekauskas ir A. Janavičius.

Ekonomikos, Ūkio plėtros ir teritorijų planavimo komitetas užpernai sušaukė 10 posėdžių, kurių 5 praleido A. Lukoševičius, 3 – S. Pilkis, po 2 – A. Janavičius ir K. Petkevičius, po 1 – R. Gliaudelienė ir M. Muižinikas. Iš 11 posėdžių, vykusių pernai, 4 praleido R. Gliaudelienė, 3 – A. Lukoševičius, po 2 – M. Muižinikas ir K. Petkevičius, po 1 – A. Janavičius ir A. Jurevičius.

Daugiausiai posėdžiauti tenka Švietimo, kultūros, sporto ir viešosios tvarkos komitetui. 2015-aisiais surengta 12 posėdžių, iš kurių daugiau kaip pusę – net 7 – praleido A. Lakštauskas, 2 – A. Anužis, po 1 – Š. Čėsna ir V. Silvanavičius. Pernai surengta net 19 posėdžių, kurių 9 praleido A. Lakštauskas, 7 – Š. Čėsna, po 1 – D. Nasevičienė, A. Anužis ir V. Silvanavičius.

Kaimo plėtros ir aplinkosaugos komitetas 2015-aisiais rinkosi 9 kartus, iš jų 4 praleido M. Muižinikas, R. Urmilevičius – 3. 2016 m. posėdžiauta 13 kartų, 6 posėdžius praleido R. Urmilevičius, 5 – M. Muižinikas.

Socialinės apsaugos, sveikatos ir bendruomenių reikalų komitetas užpernai sušaukė 10 posėdžių, iš jų A. Anužis praleido 4, K. Jakelis – 2, po 1 – R. Gliaudelienė ir L. Rudienė. Praėjusiais metais šis komitetas posėdžiavo 11 kartų, po 2 posėdžius praleido A. Anužis ir R. Gliaudelienė, po 1 – k. Jakelis ir L. Rudienė.

Reziumuojant galima pasakyti, kad šios kadencijos 2015 ir 2016 metais visuose, kiek priklauso, komitetų posėdžiuose dalyvavo tarybos nariai E. Cikanavičius, M. Mitkus ir K. Baniūnienė. Kitiems politkams kartais trukdė ligos, kitos problemos, dar kitiems sunku suderinti politiką ir darbą…

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

1 × trys =