Kad neliktų tuščių kėdžių

0

Nežinia, kaip su kitais pažadais ir įsipareigojimais, kuriais dabartinė valdančioji dauguma prieš keletą mėnesių grindė savo siekį pakeisti rajono vadovus, tačiau vienas dalykas, kaip rodo paskutiniai įvykiai, netrukus jau bus atliktas pilnai: užimta paskutinė (bet ne paskutinio svarbumo!) kėdė savivaldybės administracijoje.
Savivaldybės interneto svetainėje gruodžio 11 dieną išplatintas pranešimas „Dėl siūlymo į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas“ informuoja, jog naujasis administracijos direktorius Antanas Lukoševičius savo pavaduotoju pasirinko Vilių Karpavičių. Šią kandidatūrą politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu jis siūlo įrašyti sprendimo projektą, kuris bus teikiamas savivaldybės tarybai.
V. Karpavičius yra Kaišiadorių medžiotojų draugijos vadovas, socialdemokratas. Praėjusiuose, 2015 metų, savivaldybių rinkimuose dalyvavo su socialdemokratų sąrašu.
Jei naujoji savivaldybės tarybos dauguma pritars, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas V. Karpavičius pradės eiti gruodžio 27 dieną, kai iki kovo 3-osios rinkimų bus belikę 2 mėnesiai.
Naujoji dauguma, kaip atrodo, laiku suspėjo į traukinį – jų atstovai valdžioje gaus didesnius atlyginimus nei iki šiol – pasikeitus Valstybės tarnybos įstatymui ir darbo užmokesčio sistemai, gruodžio 20-osios savivaldybės tarybos posėdžiui jau parengtas sprendimo projektas nustatyti naujus pareiginės algos koeficientus. Administracijos direktoriui, nors ir siūloma nustatyti mažiausią koeficientą – 14,5 (ribos: nuo 14,5 iki 17,5), priėmus sprendimą „šviečiasi“ 1921,25 € (be priedų). Iki šiol be priedų buvo 1285,25 €. Direktoriaus pavaduotojui vieninteliam siūlomas ne mažiausias koeficientas (gal todėl, kad ir dirbs trumpiausiai?) – 13,25 (ribos: nuo 9,5 iki 17), kas garantuoja 1755,63 € atlyginimą. Iki šiol buvo 1152,25 € (be priedų).
Savivaldybės kontrolieriui (ribos: nuo 14,5 iki 17,5) siūlomas 14,5 pareiginės algos koeficientas, tad vietoje buvusių 1729,12 € dabar būtų 1921,25 €.
Jei taryba pritars, didesni atlyginimai įsigalios jau nuo sausio 1 d.
Turbūt derėtų sveikinti?

„Atspindžių“ inf.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

1 × trys =