Įtakingi rajono socialdemokratai palieka partijos gretas

7

Audringi įvykiai politinėje rajono padangėje tęsiasi.

Spalio pabaigoje Socialdemok­ratų partijos Kaišiadorių rajono skyrių sudrebino nemažo būrio partijos narių viešas pareiškimas, kuriame informuojama apie išstojimą iš šios partijos.

Socialdemokratų partiją paliko įtakingi jos nariai, dauguma jų rinkimuose buvo įrašyti skyriaus rinkiminių sąrašų viršūnėje. Tai ilgamečiai savivaldybės tarybos nariai Eugenijus Cikanavičius, Albinas Anužis, Romualdas Kubiakas, buvusi Seimo nario B.Bradausko padėjėja Janina Žiemienė, kiti rajone žinomi žmonės: naujoji Kaišiadorių miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė bei jos pavaduotoja Rima Kanevičienė, buvęs administracijos direktorius Česlovas Neviera, Kruonio seniūnas Audrius Slavinskas, savivaldybės administracijos darbuotojai Loreta Medzevičienė, Rita Taraurienė, Edita Navickienė, buvusi ilgametė Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Aldona Taurienė ir t.t. Tarp palikusių partiją – ir dalis Socialdemokratų skyriaus tarybos narių, pirmininko pavaduotojų.

Redakcijos žiniomis, priežastys, kurias savo pareiškime nurodė partiją palikę nariai – pirmininko veikla prieštarauja socialdemokratijos principams ir vertybėms, be to, ji netelkia bendram darbui, suskaldė skyrių, privatūs interesai iškeliami aukščiau žmonių interesų. Partijos gretas palikti paskatino ir tai, kad kelių socialdemokratų inicia­tyva sulaužyta koalicijos sutartis, išardyta buvusi savivaldybės dauguma.

Kiek žinoma, po viešo pareiškimo įteikimo išeinančių iš partijos gretos didėja, taip pat atsiranda žmonių, kurie stabdo savo narystę. Tai – precedento neturintys įvykiai partijoje, kuri iki šiol buvo viena iš lyderiaujančių politinių jėgų mūsų rajone.

Atspindžių“ inf.

7 KOMENTARAI

  1. Kai atsiranda vienas mižnius, kuris sugalvoja privatizuoti visą partiją ir pajungti ją savo neskaidriems siekiams įgyvendinti, tai tuomet tai ir įvyksta.

  2. Ne be reikalo Bronius garbės piliečio vardą turi, dėkavonė jam už bolševizmo sunaikinimą mūsų dabar jau Laisvame rajone. In Raudonojo Broniaus sveikatą.

  3. Tai kaip dabar bus su tuo garbės piliečio vardu, kurį liberastai ir socdemai nežinia už kokius nuopelnus suteikė Bradauskui? Girdėjosi, jog pats liberastų guru antibiotikas inicijuos to vardo atėmimą. Nesigirdi. O gal tas vardas tapo šantažo įrankiu, kad Bronius rėmęs vienus socus dabar proteguoja kitus. Matyt tiek liberastų tiek socų lyderiukai yra užmynę vieni kitiems ant uodegos ir šantažuoja vieni kitus.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

20 − šešiolika =