Žiežmarių seniūnė pasiruošusi išbandyti kiekvieną gyvenimo siūlomą šansą

5
Naujoji Žiežmarių seniūnė

Nuo sausio 10-osios Žiežmarių miestas turi naują seniūnę. Šias pareigas po konkurso užėmė Edita Kerdokienė. Po daugybės seniūnų vyrų, dirbusių Žiežmarių miestelio seniūnijoje, pirmą kartą šias pareigas eis moteris.

Editą Kerdokienę „Atspindžiai“ kalbino trečiąją jos darbo dieną.

Editai Kerdokienei – 30 metų, ji gimė 1987 metais Suvalkijoje, Vilkaviškyje. Baigusi Vištyčio vidurinę mokyklą įstojo Į Lietuvos žemės ūkio akademiją/ dabar – A. Stulginskio universitetas/. 2009 metais Edita Kerdokienė gavo hidrotechnikos inžinierės bakalauro diplomą, po dviejų metų , 2011metais moteris apsigynė magistrinį darbą.

„Atyviai dalyvavau studentiškame gyvenime, buvau išrinkta fakulteto studentų tarybos pirmininke. Dar bestudijuodama Vandentvarkos ir žemėtvarkos fakultete dirbau dekano referente, mano darbinė veikla tęsėsi 3 metus“, – pasakojo E. Kerdokienė. Po studijų Kaune Edita Kerdokienė išvyko į Vilnių, apie pusmetį ji dirbo žemės ūkio ministro K. Starkevičiaus padėjėja. Sostinėje ji ištekėjo, gimus dukrytei, tris metus buvo motinystės atostogose.

Su sutuoktiniu Žilvinu iš sostinės ji atvyko gyventi į Žiežmarius, čia Kerdokų šeima gyvena 3 metus. Kai dukra pradėjo lankyti darželį, moteris tęsė darbinę veiklą. Trumpai ji dirbo Socialinės globos namuose Mūro Strėvininkuose. Moteris ieškojo darbo pagal specialybę,, tad netrukus įsidarbimo Valstybiniame žemės fonde, kur dirbo Melioracijos skyriuje inžiniere. „Tačiau greitai supratau, kad turint mažametį vaiką važinėti į darbą Vilniuje yra gana sudėtinga, tad grįžau į darbą Kaišiadorių rajone. Paskutinė mano darbovietė – UAB „Kaišiadorių vandenys“, – sakė E. Kerdokienė, ten dirbusi specialiste personalui ir raštvedybai. Jauna moteris neslėpė, kad norėjo išbandyti save kitose, daugiau žinių ir iššūkių reikalaujančiose pareigose. Todėl perskaičiusi apie konkursą Žiežmarių seniūno pareigoms užimti ji nutarė išbandyti jėgas šiame konkurse. „Visada sakau, kad verta pabandyti, įsitikinti ar pavyks. Tai geriau, negu po kiek laiko svarstyti – o kas, gal būtų pavykę“, – taip savo charakterio savybę siekti geriausio rezultato, išnaudoti visus gyvenimo teikiamus šansus išduoda naujoji seniūnė.

Į klausimą, kaip ji jautėsi, kai į konkursą iš septynių kandidatų atvyko tik ji viena, E. Kerdokienė atsakė, jog buvo šiek tiek nejauku. Ji prieš konkursą žinojo, kad yra daugiau kandidatų, tačiau nežino, kodėl kiti kandidatai neatvyko. Konkurse iš 7 komisijos narių dalyvavo šeši, jame dalyvavo ir jo eigą stebėjo Valstybės tarnybos departamento atsovas. Edita Kerdokienė pelnė 9,5 balo ir buvo pripažinta laimėjusi konkursą.

Naujoji seniūnė planuoja artimiausiu metu susitikti su Žiežmarių bendruomenės aktyvu. „Mieste yra daug spręstinų dalykų, tačiau noriu išgirsti bendruomenės narių nuomonę. Tikiuosi gero ir glaudaus bendradarbiavimo“, – sakė naujoji Žiežmarių seniūnė.

Edita Kerdokienė su vyru Žilvinu, dirbančiu privačiame versle augina 5 metų dukrą Gabiją. Moteris yra TS – LKD partijos narė.

Atspindžių“ inf.

5 KOMENTARAI

  1. Taip taip, „svarbiausia“ užimant seniūnės pareigas yra kur gimus, kur augus, kada ir kur susituokė 😀 O kodėl nutylima apie politines pažiūras, kodėl tik viena kandidatė buvo? 🙂

  2. Na žinot aš tiesiog be žado. maniau, kad aš viena negavau pranešimo iš valstybės tarnybos į el. paštą dėl antro konkurso etapo. Dabar galima įtarti, kad visi išskyrus seniūnę jo negavo. Labai įdomu, negi niekam iš komisijos narių ir valstybės tarnybos atstovui nekilo abejonių, kai konkurse pasirodė tik vienas iš septynių kandidatų. Be to tik pateikus konkursui dokumentus, mane informavo, kad ši vieta jau yra numatyta šiuo metu esamai neva skaidriai konkurse dalyvavusiai seniūnei.Kaip vėliau sužinojau, Edita yra gera mero žmonos draugė, bendrapartietė… Kaip viskas mūsų Lietuvoje gražu, net šlykštu.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

15 + trys =