Pigiausi telefonai darbui

0

Prieš dešimtmetį mobiliųjų telefonų rinka buvo paprasta – išmanieji telefonai buvo dar tik netolima ateitis, todėl visi telefonai buvo aprūpinti standartine operacine sistema ir išsirinkti „darbinį“ telefoną nebuvo sunku. Šiandien situacija yra kitokia, kadangi šiais laikais dirbant reikalingas mobilus internetas, prieiga prie socialinių tinklų ir įvairių programėlių – tokiu atveju telefonas turi būti išmanusis.

Taigi, nesvarbu, ar jums reikalingas standartinis mobilusis telefonas, ar šiek tiek pažangesnis – svarbiausia yra išsiaiškinti, kokie pigiausi telefonai yra tinkamiausi būtent jūsų darbui.

Klasikiniai, patys pigiausi telefonai

Jeigu jums darbe telefono reikia tik skambučiams, tada išmanus prietaisas yra visiškai nereikalingas. Užėję į bet kurią elektronikos parduotuvę pastebėsite, kad ir šiandien galite įsigyti klasikinio tipo mobilųjį telefoną už vos kelias dešimtis ar netgi keliolika eurų. Tokių telefonų pasirinkimas iš tiesų didelis, kadangi paklausa jiems tikrai nemažėja – puikus pasirinkimas nedideliems poreikiams!

Huawei P30 Lite – vienas populiariausių telefonų Lietuvoje

Huawei pasižymi kaip pigius ir sąlyginai kokybiškus telefonus gaminanti įmonė. Huawei P30 yra trijų rūšių: P30, P30 Lite ir P30 Pro. Pastarasis yra pats brangiausias, galingiausias ir siūlo įspūdingą kamerą. Vis dėlto, darbui toks telefonas visiškai nereikalingas ir geriausias pasirinkimas yra P30 Lite – ši versija siūlo šiek tiek silpnesnius parametrus, bet pats telefonas yra nuostabus kasdienis pagalbininkas.

CAT S60 – tikro darbininko telefonas

Ieškantiems itin tvirto, patikimo, bet išmanaus telefono, siūlome dėmesį atkreipti į CAT S60. Šis prietaisas yra žinomas kaip „labiausiai vandeniui atsparus telefonas“ – šis prietaisas gali išbūti net valandą 5 metrų gylyje, vandenyje. Galų gale, telefonas labiausiai išsiskiria dėka integruotos termokameros, kurios dėka darbovietėje galėsite aptikti apšiltinimo brokus, elektros instaliacijos gedimus bei stebėti variklių ir kitų prietaisų temperatūros pasiskirstymą.

Nors šios savybės atrodo panašios į tas, kurias telefone turėtų Džeimsas Bondas – CAT S60 šiandien įsigyti galima už gerokai mažiau nei 400 eurų.

Verta pirkti internetu

Šiomis dienomis pirkėjai vis dažniau skatinami prekes rinktis ir pirkti internetu – tai patogu tiek pardavėjams, tiek pirkėjams, todėl kaina internete dažniausiai irgi būna mažesnė. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėjewww.senukai.lt – ši buitinės technikos, statybinių medžiagų ir elektros prekių parduotuvė siūlo įvairiausias prekes, tarp kurių yra ir pigiausi telefonai darbui!

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

keturiolika − keturi =