Krūmai tapo rinkimų auka?

1

Romualda Suslavičienė

Paskutinį ketvirtadienį tradiciškai vykęs savivaldybės tarybos posėdis pasižymėjo gana darniu balsavimu – išskyrus keletą, dauguma sprendimu priimti vienbalsiai. Didesnes diskusijas įsiūbavo tik pora sprendimų projektų, tačiau ir jie buvo patvirtinti svaria persvara. Užtat pagrindo įvairioms mintims suteikė pradžios ir pabaigos akcentai.

Permainos

Posėdžio pradžioje du savivaldybės tarybos nariai perskaitė pareiškimus, kuriais paskelbė nuo šiol pereinantys į tarybos Socialdemokratų frakciją. Jei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nario Marijono Mitkaus pareiškimas nieko nenustebino – šis politikas ir anksčiau yra keitęs savo pozicijas, tai nauja buvo Valdo Žukausko apsisprendimas. Į tarybą V. Žukauskas buvo išrinktas pagal Visuomeninio rinkimų komiteto „Vardan Kaišiadorių krašto“ sąrašą – jis užėmė Č. Nevieros vietą, kadangi Č. Neviera pradėjo dirbti mero patarėjo pareigose. Komitetas yra pasirašęs koalicinę sutartį ir įeina į valdančiąją daugumą. Priminsime, jog „Vardan Kaišiadorių krašto“ gimė po to, kai dalis socialdemokratų pasitraukė iš partijos protestuodami prieš jiems nepriimtiną skyriaus politiką. Kaip matome, nepraėjus nei porai metų, V. Žukauskas nusprendė į Socialdemokratų frakciją sugrįžti.

M. Mitkui ir V. Žukauskui perėjus į kitą frakciją, valdančioji dauguma sumažėjo dviem nariais ir iš esmės jau nebeturi balsų daugumos.

Iškirto krūmus, kad geriau matytųsi kandidatas?

Pasibaigus posėdžio darbotvarkės klausimams, į politikus kreipėsi savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Nasevičius. Jis pakvietė tarybos narius, kandidatuojančius į Seimą, elgtis korektiškai.

–Noriu paprašyti – gerbkime mūsų turtą, – ragino M. Nasevičius, pakomentavęs ekrane parodytą nuotrauką su Lietuvos socialdemokratų partijos kandidato į Seimą Algimanto Radvilos atvaizdu.

–Kodėl rodau šią nuotrauką? Vakar (rugsėjo 23 d. – aut. past.) Žaslių miestelyje apie pietus ar vėliau buvo iškirsta du metrai gyvatvorės, – komentavo direktorius.

M. Nasevičiaus nuomone, gyvatvorė galimai iškirsta dėl to, kad geriau matytųsi kandidato į Seimą atvaizdas. Iškirsta gyvatvorė yra tarp kelio ir šaligatvio, valstybinėje žemėje pačiame Žaslių centre. Kaip informavo direktorius, dėl iškirstos gyvatvorės dalies savivaldybės administracija nedelsiant kreipsis į aplinkosaugininkus bei policiją.

–Nors rinkiminė kampanija prasidėjusi, būkit geri, nesielkite taip, kaip buvo pasielgta vakar, – kalbėjo M. Nasevičius.

1 KOMENTARAS

  1. Tas, kuris iškirto, vadovauja ir tarybos naujos daugumos formavimui. Gaila, kad jo poveikiui pasiduoda kai kurie buvę konservatoriai ir kitų partijų bei judėjimų atstovai. Tai rodo jų nebrandumą. Žinant šio veikėjo moralinį veidą darosi nejauku, galvojant apie tarybos tolimesnės veiklos kokybę.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

keturi × 1 =