Kas kaltas dėl perpildyto konteinerio?

0

Tokį klausimą savo laiške redakcijai kelia kaišiadorietis Arūnas Meškauskas. Pasak laiško autoriaus, šalia daugiabučių esančioje atliekų aikštelėje stovi ir trys konteineriai rūšiuojamoms atliekoms: stiklui, plastikui ir popieriui. A. Meškausko atsiųstoje nuotraukoje matyti, kad varpo formos popieriui skirtas konteineris yra pilnutėlis, šalia pridėta kartoninių dėžių. Kai redakcijos atstovas nuvyko įsitikinti, ar taip yra iš tiesų, rado konteinerį dar labiau apkrautą popieriaus atliekomis.

A. Meškauskas dėl situacijos kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą prie Aplinkos ministerijos. Departamento atstovai patikrinę atliekas reziumuoja, kad dauguma popieriaus šiukšlių – yra įvairios dėžės ir jos galimai yra verslininkų, prekiaujančių netoliese, atliekos. Tą patį mums sakė ir SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ direktorė Lina Šeleikienė, nes būtent ši įmonė išveža antrines atliekas, įmonė taip pat gavo A. Meškausko skundą. „Varpo tipo konteineris buvo išvežtas rugpjūčio 1 dieną, dabar popieriaus atliekos Kaišiadorių mieste bus surenkamos rugpjūčio 27 – 29 dienomis. Iš nuotraukos matyti, kad dauguma ant žemės sudėtų dėžių yra iš prekybininkų, todėl konteineris yra perpildytas dar neatėjus išvežimo dienai“, – sakė L. Šeleikienė. Kaip rašoma Departamento atstovų atsakyme A. Meškauskui, aiškinamasi aplinkybės kas atnešė plastikines ir kartonines prekes, nes susidaro įspūdis, kad atliekos yra ne vien gyventojų, bet ir galimai netoliese esančių prekybininkų.

Tame pat paklausime A. Meškauskas teiravosi ir dėl komunalinių atliekų konteinerių plovimo. Departamento prie AM Kauno valdyba rugpjūčio 21 dieną informuoja, kad Kaišiadorių mieste komunalinių atliekų konteineriai buvo išplauti liepos 18 ir liepos 20 dieną. Raštą pasirašė valdybos viršininkas D. Štuopis. Beje, šis atsakymas gali būti skundžiamas Kauno apygardos administraciniams teismui per mėnesį nuo paskelbimo.

Atspindžių“ inf.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

devyniolika − septyni =