Kaišiadorių kooperatyvas tampa aljanso „Aibė“ partneriu

0

Virginija Šimkūnienė


Nuo šiol aljansas „Aibė“ partneriu tampa ir Kaišiadorių vartotojų kooperatyvas. Kaišiadorių vartotojų kooperatyvo pirmininkės Danutės Radzevičienės nuomone, prisijungti prie aljanso paskatino situacija mažmeninės prekybos rinkoje.

Didžiausia Lietuvoje nepriklausomų prekybos įmonių aljansas „Aibė“, vienijanti daugiau kaip 200 prekybos įmonių, buvo įkurtas 1999 m., siekiant padėti smulkiajam verslui konkuruoti rinkoje. Didesni prekių srautai suteikia galimybę aljansui „Aibė” su tiekėjais derėtis dėl maksimalių nuolaidų aljanso nariams, dėl to atsiranda galimybė mažinti prekių kainas parduotuvėse. Dirbdamos aljanse įmonės gauna geresnes prekių tiekimo sąlygas, rinkodaros ir reklamos paslaugos, technologinį palaikymą, taip sutaupo daug laiko ir pinigų skirtų veiklai administruoti.

Nuo šiol aljansas „Aibė“ partneriu tampa ir Kaišiadorių vartotojų kooperatyvas. Kaišiadorių vartotojų kooperatyvo pirmininkės Danutės Radzevičienės nuomone, prisijungti prie aljanso paskatino situacija mažmeninės prekybos rinkoje. Kooperatyvo valdomos nedidelės parduotuvės, kurių daugiausiai – kaimo vietovėse, vieniems sunku atremti didžiųjų prekybos tinklų konkurenciją. „O ir mūsų parduotuves jau reikėjo „supurtyti“, nes atėjo metas, kai plėtra sustojo ir įsivyravo stabilumas, reikėjo pasikeitimų. Kai buvo gautas pasiūlymas bendradarbiauti su aljansu, priėmėme šį pasiūlymą su mielu noru. Jau daug kooperatyvų Lietuvoje dirbo su „Aibe“, tad žinojome gerus vertinimus bei atsiliepimus kaip patikimo partnerio. Nuo 2018 m. gegužės 1 dienos pasirašėme paslaugų teikimo sutartį. „Aibė“ atstovauja smulkias parduotuves, padėdamos šioms atsilaikyti prieš didžiuosius prekybos centrus, nutarėme, kad pokyčius pradėsime nuo didžiausios Kaišiadorių mieste parduotuvės „Girelė“. „Aibė“ turi kvalifikuotų specialistų, kurie mums pataria ir konsultuoja ir tiesiog padeda įgyvendinti pokyčius. Šiuo metu yra pakeistas „Girelės“ parduotuvės technologinis planas. Matome, kad žvilgsnis iš šalies tikrai reikalingas, pasikeitėme, kad būtų patogiau darbuotojams ir pirkėjams“, – pasakojo „Atspindžiams“ D. Radzevičienė.

Pasak Kaišiadorių vartotojų kooperatyvo pirmininkė, „kadangi buvo pradėta dirbti su nauja užsakymų programa, šis perėjimas vyko ne iš karto, o palaipsniui. Mokosi darbuotojai, atnaujinamos etiketės, akcinių prekių ženklinimas bei kiti pokyčiai“. Kaišiadorių vartotojų kooperatyvo administracija tikisi, kad bendradarbiavimas pritrauks daugiau pirkėjų, nes yra siūlomas gausesnis prekių asortimentas, prekės į prekybos vietas pristatomos dažniau. Mūsų juridinis statusas lieka toks pats, tad džiaugiamės, kad turime tokius stiprius partnerius. Be to, „Aibė“ atstovauja kooperatyvo parduotuvėms derybose dėl kainų, nuolaidų bei akcijų. „Aibėje“ tikrai daug stiprių specialistų: komersantų, vadybininkų, kurie nuoširdžiai prisidėjo ir, manau, prisidės prie parduotuvių pertvarkymo, prekės tiekiamos iš modernių logistikos sandėlių, – sako direktorės pavaduotoja Sigutė Silickienė, daug dirbusi prie naujovių įgyvendinimo.

Birželio 8 dieną į „Girelės“ parduotuvę buvo pakviesti pirkėjai švęsti atidarymo. Atidarymo proga vyko žaidimas be pralaimėjimų – „Laimės ratas“. Pirmieji 100 pirkėjų, pirkusių atnaujintoje parduotuvėje ne mažiau kaip už 7 eurus, turėjo galimybę ne tik pasukti „Laimės ratą“, tačiau taip pat gavo lojalumo nuolaidų kortelę „AIBĖ JUMS“, su kuria gaus išskirtinių pasiūlymų.

Pokyčiai ir naujovės jau veikia. Palinkėkime visiems sėkmės šio atsinaujinimo proga.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

3 × 3 =