„Kaišiadorių dviračių turo“ plento dviračių lenktynės

0

„Kaišiadorių dviračių turo“ plento dviračių lenktynes antrą kartą laimėjo Darijus Džervus iš „Viesulo SC – SK Vėtrungė“ per 03:09:32. Sportininkas apgynė 2016 m. iškovotą titulą ir laimėjo Kaišiadorių mero taurę.
Finišo sprinte atsilikę šimtosiomis sekundės dalimi antrą-trečią vietas laimėjo Staki-Technorama dviratininkai Gediminas Kaupas (03:09:32,080) ir Paulius Šiškevičius (03:09:32,330).

Palankios oro sąlygos ir atkakli konkurencinė kova tarp pajėgiausių Lietuvos dviračių komandų ir Latvijos klubų atstovų diktavo ypač greitą lenktynių tempą. Trijuose ratuose po 45 km nei vieniems varžovams nepavyko atsiplėšti nuo pagrindinės grupės, nors dviratininkai nuolat atakavo konkurentus. Didesnį pranašumą įgijusios bėglių trijulės Šarūno Pacevičiaus (MyBike), Justo Klimavičiaus  (Velomanija-Koldas) ir Paulius Šiškevičius (Staki-Technorama) pastangas paskutiniame rate neutralizavo kitos komandos.

Vis dėlto prieš finišą nuo pelotono atsiplėšę  D. Džervus, G. Kaupas ir P. Šiškevičius tapo absoliučiais 135 km lenktynių nugalėtojais, nuo artimiausių varžovų finiše atitrūkę 9 sek.

135 km komandų įskaitoje tarp 11 komandų 1 vieta Staki-Technorama, antri Viesulo SC – SK Vėtrungė, trečioje vietoje UMARAI-R. Sargūno SG komanda.

Moterų lenktynėse 45 km distancijoje absoliučioje įskaitoje nugalėjo Anastasija Krumina iš Latvijos „Kinesitape Team“ (1:08:05,53). Antroje vietoje Toma Šideikytė iš Skuodo kūno kultūros ir sporto centro. Trečia liko Gabija Ališauskaitė iš Vilniaus.

90 km distancijose greičiausi buvo Paulius Paukštis, Runglorious Bastards (2:05:51,92). Antras Tautvydas Graužinis, Antaris Team (2:05:52,09). Trečias liko Rokas Kmieliauskas, MyBike (2:05:52,12). Sportininkus vieną nuo kito finiše skyrė tik keli centimetrai.

90 km komandų klasifikacijoje greičiausia buvo MyBike komanda iš Kauno. Antri Velo Ghost Veloma iš Klaipėdos. Trečioje vietoje Velomanai Team iš Kauno.

5-tą kartą vykusiose klasikinėse plento dviračių lenktynėse „Kaišiadorių dviračių turas“ pajėgiausi šalies sportininkai ir dviračių mėgėjai iš Lietuvos ir Latvijos varžėsi 45, 90 ir 135 km distancijose. Vaikų lenktynių dalyviai rungtyniavo trumpoje 2,2 distancijoje Kaišiadorių mieste. Lenktynėse startavo 264, klasifikuoti 243 dviratininkai.
Dėl apdovanojimų lenktyniavo visų amžiaus grupių dalyviai, nuo jauniausių 8 metų dviratininkų iki 60-ties metų ir vyresnių veteranų.
Kaišiadorių dviračių turo‘2017 rezultatai http://dviratai.lt/

Dalyviai ir organizatoriai nuoširdžiai dėkoja už dviračių sporto skatinimą, pagalbą organizuojant ir įgyvendinant Kaišiadorių dviračių turo varžybas Kaišiadorių rajono savivaldybei, Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centrui, konferencijų ir pramogų centrui „Pas Radvilą“, Kauno apskrities VPK ir Kaišiadorių r. policijos komisariatui, Kauno regiono kelių Kaišiadorių kelių tarnybai, Kaišiadorių kultūros centrui, Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centrui. Rėmėjams „Maistas sportui“, UAB „Gudobelė“, FusionWorld sporto apranga, UAB Orstela, baikerių klubui AliensMC, Sto&Go kavinių tinklui.

Nuotraukų autorius Ričardas Grigas.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

10 + keturiolika =