Išrinktas savivaldybės administracijos direktorius

4
Ilgametis Žaslių seniūnas Mindaugas Nasevičius savivaldybės administracijos direktoriaus kėdėje – ne naujokas, laikinai eiti šias pareigas jam yra tekę du kartus, tad patirties pritrūkti neturėtų.

Gegužės 30 dieną savivaldybės tarybos posėdyje įvyko savivaldybės administracijos direktoriaus rinkimai. Juo tapo Mindaugas Nasevičius.

Suskaičiavus slapto balsavimo rezultatus paaiškėjo, jog už pateiktą Mindaugo Nasevičiaus kandidatūrą iš 23 balsavusių politikų 14 balsavo už, 8 – prieš, 1 susilaikė.

M. Nasevičius administracijos direktoriumi paskirtas nuo birželio 4 dienos. Šiuo metu direktoriaus pareigas M. Nasevičius eina laikinai.

4 KOMENTARAI

  1. Bet gi pradžioj meras V.Tomkus į administracijos direktoriaus pareigas siūlė Kęstutį Jankelį, kuriam berods uždrausta dirbti su slaptais dokumentais. Kažin kodėl tam K.Jankeliui negalima dirbt su slaptais dokumentais, gal jis koks buvęs KGB agentas? Ir kodėl meras V.Tomkus siūlė tokią kandidatūrą?

  2. Labai „tinka“ būti administracijos direktoriumi M.Nasevičius , Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos pripažintas padaręs nusižengimus dėl europinių projektų savo giminaičiams.

  3. Mindaugai, prisijungiu prie grynai lietuviškų (iš pavydo) parašytų „pasveikinimų ir palinkėjimų“ komentaruose. Linkiu išminties ir daug daug stiprybės (kaip matome jos reikės labai daug) Tau ir Tavo artimiesiems.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

16 + 7 =