Ar išmuš kėdę savivaldybės administracijos direktoriui Č. Nevierai?

4

Birželio 19 dieną užregistruotas grupės savivaldybės tarybos narių pareiškimas dėl nepasitikėjimo rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Česlovu Neviera. Pareiškimą pasirašė tarybos nariai Karolis Petkevičius, Romualdas Urmilevičius, Kęstas Moroza, Šarūnas Čėsna, Kristina Baniūnienė, Gintaras Gružauskas, Arvydas Jurevičius, Marijonas Mitkus, Albertas Lakštauskas ir Marius Muižinikas.
Pareiškime pateikti 7 nepasitikėjimo motyvai: direktorius netenkina tokiu savo pareigų atlikimu, nes nepadeda įgyvendinti idėjų dėl naujų darbo vietų sukūrimo, verslo plėtros, investicijų pritraukimo, emigracijos mažinimo, įsisenėjusių bėdų šalinimo ir neprisiima asmeninės atsakomybės daugelyje savivaldybės strateginio valdymo sričių; neįgyvendina priimtų savivaldybės tarybos sprendimų (išvardinta); įsisavintos ne visos Kelių direkcijos skirtos lėšos, vangiai atliekami Kęstučio gatvės kapitalinio remonto darbai; nesiekė užtikrinti UAB „Kaišiadorių vandenys“ ir „Kaišiadorių šiluma“ veiklos skaidrumo, nesteigdamas jose kolegialių priežiūros organų – stebėtojų tarybų; tarybos sprendimų projektai dažnai pateikiami nekompetentingai parengti, pastoviai taisomi po apsvarstymo tarybos komitetuose, prieš tarybos posėdį (pateiktas pavyzdys); jau dvejus metus nesiima priemonių, kad UAB „Kaišiadorių vandenys“ pasibaigusios galioti geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos būtų suderintos Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje; savivaldybė pralaimi teismus ir moka tūkstantines sumas ieškovams; tenka atsakomybė už kai kurių seniūnų veiklą ar neveikimą, problemų neįžvelgimą švietimo ir kitose srityse, savivaldybės administracijos profesionalių specialistų praradimą (D. Jocienė, M. Stepanas) ir pan.
Pareiškime, adresuotame savivaldybės tarybos merui V. Tomkui bei savivaldybės tarybos nariams, prašoma sušaukti posėdį, kuriame būtų svarstomas Č. Nevieros atleidimo iš savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų klausimas.
Kartu su pareiškimu pridėtas ir savivaldybės tarybos sprendimo projektas, kuriame siūloma atleisti Č. Nevierą iš užimamų pareigų ir įpareigoti jį perduoti reikalus administracijos direktoriaus pavaduotojui T. Vaicekauskui.
Kaip „Atspindžiams“ sakė rajono savivaldybės meras V. Tomkus, pareiškimas dėl nepasitikėjimo bus svarstomas neeiliniame tarybos posėdyje, kurį numatoma sušaukti netrukus po eilinio, įvyksiančio birželio 28 dieną. Tai įvyks pirmąją liepos savaitę. Pritarti ar nepritarti pareiškimui dėl nepasitikėjimo bus sprendžiama slaptu balsavimu.

„Atspindžių“ inf.

DALINTIS
Ankstesnis straipsnisTiesiog – būti
Kitas straipsnis1:0 gyventojų naudai

4 KOMENTARAI

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

12 + vienas =