Apginti garbės ir orumo kol kas nepavyko

0

Interneto naujienų portalas „lrytas.lt“ paskelbė straipsnį „Skandalingame teisėjų baliuje grojusiam muzikantui – netikėtas Temidės kirtis“, kuriame minimi du kaišiadoriečiai ir vsiems jau gerai žinoma istorija apie musikanto E. Girsos ir verslininko A. Radvilos konfliktą.

Straipsnis pradedamas muzikanto E. Girsos laišku, kuriame jis išlieja savo nuoskaudas dėl nepalankaus teismo sprendimo. „Aš verslininką A.Radvilą padaviau į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo, nes mane žiniasklaidoje vadino alkoholiku“, -cituojami E. Girsos žodžiai.

Straipsnyje kaišiadorietis išdėsto visą savo teismų istoriją: iš pradžių byla buvo nagrinėjama Kaišiadorių apylinkės teisme, vėliau perduota Prienų apylinkės teismui. Šis priėmė E. Girsai palankų sprendimą, iš verslininko A. Radvilos buvo priteista moralinė žala bei teismo išlaidos. A. Radvila tokią nutartį apeliaciniu skundu apskundė Kauno apygardos teismui. Kaip praneša portalas, „Kauno apygardos teismas priėmė naują sprendimą, kuriuo panaikino pirmosios instancijos teismo sprendimą kaip neteisėtą ir nepagrįstą, civilinį ieškinį atmetė. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 93 straipsniu, panaikinus pirmosios instancijos teismo sprendimą ir priimant naują sprendimą – ieškinį atmesti, iš ieškovo atsakovui priteistos pastarojo turėtos bylinėjimosi išlaidos“.

Straipsnyje rašoma, jog dabar nutartį Aukščiasiajam teismui ruošiasi apskųsti E. Girsa.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

devyniolika + septyni =