Jaunas ir muzikuojantis

0
Kaišiadorių kultūros centro režisierius AUGUSTINAS BAGDONAS

Taip trumpai galėtume apibūdinti naująjį Kaišiadorių kultūros centro režisierių AUGUSTINĄ BAGDONĄ. Dvidešimt trejų metų Augustinas – tikras mūsų krašto žmogus. Gimęs ir užaugęs Rumšiškėse, prieš trejus metus baigė Antano Baranausko gimnaziją. Kaip sako nuo šių metų sausio 3 dienos režisieriumi pradėjęs dirbti A. Bagdonas, būtent gimnazijoje mokytoja Renata Gvildienė jį „užkrėtė“ meile muzikai.

Nors A. Bagdonas nebaigė muzikos mokyklos, jis pats groja klavišiniais, gitara, kitais muzikos instrumentais. Be to, jaunuolis kuria muziką – nuo dainuojamosios poezijos iki elektroninės muzikos kūrinių. Kalbėdamas apie šį savo pomėgį A. Bagdonas pasisakė, kad su klasės draugu Jonu jie turi įkūrę savo muzikos studiją Rumšiškių kultūros centre. „Čia aš darbuojuosi nuo 16-os metų, buvau Rumšiškių jaunimo klubo vadovas, padėjau rengti renginius Rumšiškėse, išmanau švenčių ir kitų renginių „virtuvę“. Žiūrovas, atėjęs į šventę, mato galutinį rezultatą, jis nežino ir jam neįdomūs techniniai dalykai. O jie yra labai svarbūs, o man tai yra įdomu. Todėl aš po gimnazijos pasirinkau studijas Socialinių mokslų kolegijoje Vilniuje. Specialybė – audio-vizualinės kūrybos specialistas“, – sako Augustinas, kuris Vilnije be vaizdo klipų ir filmų kūrimo,mokosi režisūros, maketavimo, fotografijos subtilybių. A. Bagdonas po trejų metų studijų šį pavasarį gaus kolegijos diplomą.

Klausiamas kaip jis įsivaizduoja ir supranta savo darbą Kaišiadorių KC, vaikinas tvirtina, kad naujasis jo darbas nekelia jam streso ar didelių iššūkių. Pasak naujojo režisieriaus, kolektyvas jį šiltai sutiko. Dabar aktualiausia – pasirengti Vasario 16 – osios renginiams bei Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejui. „Yra iškeltos idėjos, jas plėtojame, dėliojame prioritetus. Man talkina Aistė Blėdienė, Lina Urbanavičienė, kiti darbuotojai. Manau, kad šventei tinkamai pasiruošime. Kviečiu kaišiadoriečius, kitus krašto žmones, būti aktyviais. Jeigu turite įdomių pasiūlymų ar idėjų galite parašyti elektroniniu paštu augustinas.bagdonas@gmail.com”, – sakė naujasis režisierius.

Kalbino Vilma Žilionytė

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

keturi × 1 =