Tinkamiausio domeno pasirinkimas: smulkmenos, kurias reikia įvertinti

0

Susirasti tokį domeną, kuri jums sėkmingai tarnautų – nėra labai paprasta. Ne veltui egzistuoja net ir specialistai, kurie padeda rasti tinkamiausius domenus. Jie ne tik pasiūlo geriausias alternatyvas tačiau taip pat ir dalinasi patarimais bei patirtimi, kurie Jums padeda ateityje pakartotinai rinktis gerus domenus, kurie bus naudingi Jūsų verslui.

Taigi, tinkamiausio domeno pasirinkimas reikalauja laiko, kadangi svarbu įvertinti nemažai smulkmenų, kol pavyksta rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Kokios tos smulkmenos ir ką reikia įvertinti – skaitykite žemiau. Sudarėme trumpą gidą, kuris padėtų jaustis ramu, kad domenas patenkina Jūsų verslo poreikius.

Kaip nusipirkti domeną?

Šiuo metu galima rasti tikrai ne vieną parduotuvę, kurioje siūlomi labai skirtingi domenai. Pradėjus ieškoti, lyginant ir vertinant pamatysite, kad pasiūla labai plati. Ne tik pavadinimų prasme, tačiau taip pat ir kainomis, kurios gali varijuoti nuo dešimčių iki šimtų ir net tūkstančių. Visgi, už gerą domeną mokėti verta, kadangi jis gali garantuoti, kad būsite internete randamas lengvai. O tai, galiausiai, užtikrina, kad Jūsų puslapio arba prekybos vietos lankomumą.

Jeigu pasirinkti Jums tampa sunku, kadangi pasiūla labai plati, dažniausiai už papildomą mokestį domenų pardavėjai dalinasi patarimais, kurie gali Jums padėti rasti tokį, kuris geriausiai atitinka Jūsų verslo vadą ir tuo pačiu dera prie raktinių žodžių, kurie naudojami Jūsų prekybos vietoje. Taip, tai nėra paprasta, tačiau būtina, kadangi radus gerą domeną galėsite mėgautis jo nauda ilgus metus.

Taigi, įsigyti domeną galite parduotuvėje arba galite susigalvoti pats ir tokiu atveju rasti įmonę, kuri pasirūpins jo talpinimu serveryje.

Koks domenas labiausiai tinka mano verslui?

Sunku atsakyti, kokio tipo domenas labiausiai Jums tinka, kadangi tai priklauso nuo labai daug smulkmenų. Ir tuo Jūsų verslo, ir tuo pačiu nuo Jūs poreikių. Kol vieni atveju geriausia rinktis domeną, kuris labiausiai apibūdina Jūsų verslo raktinius žodžius, tuo tarpu kitu atveju geriausias pasirinkimas yra domenai, kurie sutampa su įmonės pavadinimu. Tačiau toks atveju pasiteisina tik tada, ai pavadinimas yra žinomas ir atpažįstamas.

Svarbiausia yra nesirinkti labai sudėtingo, kuris galbūt gražiai skamba arba labai gražiai atrodo, tačiau tokį suvesti reikia laiko. Lygiai taip pat geriausias pasirinkimas yra tokie domenai, kurie kuo lengviau įsimena. Pagal tuos pačius kriterijus reikia rinktis pavadinimą ne tik domenui, tačiau taip pat ir vardą Jūsų verslui.

Įmonės pavadinimo naudojimas domenui

Taigi, ne visi galvoja, kad geras raktinis žodis gali užtikrinti gerą domeno pasirinkim. Taip, gali, tačiau jeigu verslas yra žinomas ir jo vardas yra pripažįstamas – tokiu atveju siūlome išbandyti domeną registruoti savo verslo vardu. Tiksliau  tokį pat.

Sunku atsakyti, ar toks bandymas pasiteisins. Viskas priklauso nuo Jūsų verslo vardo žinomumo. Kol vieni atveju tai gali būti sėkmė, kuri gana greitai atsipirks, tuo tarpu kitu atveju tai gali visiškai nepasiteisinti ir reikės nemažai papildomų investicijų, kol galiausiai Jūsų domeno vardas ir tuo pačiu verslo vardas bus atpažįstamas.

Svaru tai, kad kuo daugiau niuansų bus įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tai, kas geriausiai patenkina Jūsų poreikius ir tuo pačiu garantuoja, kad domenas gana greitai atsipirks. Juk net ir tūkstančiais kainuojantis domenas gali būti puikus pasirinkimas. Tik reikia tokį rasti. O koks labiausiai tinka Jūsų atveju.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

14 − 4 =