Tarp mirusių žvaigždžių daugiausiai uždirba M. Džeksonas

0

Tarp mirusių pramogų pasaulio žvaigždžių vėl daugiausiai uždirbo popkaralius Maiklas Džeksonas (Michael Jackson). 2009-ųjų birželį miręs 50-metis atlikėjas savo turto paveldėtojų sąskaitas nuo 2012 metų spalio iki 2013-ųjų spalio papildė 160 mln. dolerių, skelbia JAV verslo žurnalas „Forbes“, sudaręs atitinkamą sąrašą.

Tokia pinigų suma gauta už M. Džeksono įrašų pardavimus, taip pat teises į jo muziką bei renginius Las Vegase. Daugiausiai uždirbančių mirusių žvaigždžių sąraše M. Džeksonas pirmas buvo jau 2011-aisiais.

Pernai sąrašo viršuje karaliavo Elizabet Teilor (Elizabeth Taylor). Šiais metais aktorė po mirties uždirbo „tik“ 25 mln. dolerių, pirmiausiai – iš kvepalų pardavimo. Ji liko ketvirta.

Antroje vietoje toli atsilikęs nuo M. Džeksono yra Elvis Preslis (Elvis Presley). 1977-aisiais miręs rokenrolo karalius uždirbo 55 mln. dolerių, daugiausia – iš turistų atrakcija tapusios savo vilos „Graceland“.

37 mln. dolerių savo turto paveldėtojams su savo komiksų serija apie Čarlį Brauną (Charlie Brown) ir šunelį Snupį (Snoopey) uždirbo ir trečiąją vietą sąraše užėmė komiksų kūrėjas Čarlzas M. Šulcas (Charles M. Schulz).

Į sąrašą taip pat įtraukti regio atlikėjas Bobas Marlis (Bob Marley), aktorė Merlin Monro (Marilyn Monroe) ir buvęs „bitlas“ Džonas Lenonas (John Lennon).

Pirmą kartą į sąrašą pateko praėjusį gruodį per lėktuvo katastrofą žuvusi Meksikos dainininkė Dženi Rivera (Jenni Rivera). Už jo įrašų ir jos autobiografijos pardavimus paveldėtojai pastaraisiais mėnesiais susižėrė 7 mln. dolerių.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

5 × du =