Kokią dovaną galima padovanoti bosui?

0

Bosas(-ė), arba viršininkas(-ė) – svarbi figūra daugelio Lietuvos žmonių ir beveik visų dirbančių žmonių gyvenime. Geri santykiai su viršesnes pozicijas užimančiais žmonėmis leidžia sukurti geresnį įvaizdį, pasiekti didesnę sinergiją arba labiau džiuginančių rezultatų. Paprastai viršininkus, bosus priimta sveikinti per jų gimtadienį ir per boso dieną (Kalėdų neskaitome). Kadangi dažnai sveikina kolektyvas ir ne vienas ar du žmonės, galima surinkti tikrai neblogų dovanų, kurios pradžiugins ir nustebins gavėjus. Tam, kad idėjų nepritrūktų, paruošėme nedidelį sąrašą idėjų dovanoms, kurias galima padovanoti viršininkams.

Puikus rašiklis

Tam, kad pasirašyti eiles dokumentų nebūtų toks jau nuobodus užsiėmimas, viršininkams galite padovanoti gerą, paauksuotą ar kitokiomis įmantriomis detalėmis papuoštą rašiklį. Tokia dovana parodys bosui ar bosei, kad kolektyvui rūpi.

Prabangų rašiklį galite pirkti pagal pardavėjų rekomendacijas arba pagal kokį nors įdomų akcentą, kuris, galbūt siejasi su jūsų įmonės veikla ar prekinių ženklų išvaizda. Jeigu piniginės galimybės leidžia, galite užsakyti rašiklį su personalizuota graviūra ar užrašu.

Laikrodis

Laikrodis, viršininkams yra nepamainoma priemonė, nes laikas – pinigai. Kadangi bosas ar bosė to laiko neturi, galbūt naujo laikrodžio atsiradimas padės geriau planuoti savo dieną ir kelios minutės atlaisvės, o ir nuotaika, tada pasitaisys!

Laikrodžių kainos yra labai įvairios. Jeigu jį dovanoja kolektyvas, galite sutelkti visų žinias apie bosų pomėgius bei stilių tam, kad išrinktumėte gražiausią ir labiausiai tinkantį laikrodį. Jeigu žinote, kad jis arba ji mėgsta keliauti arba dažnai iš rankų nepaleidžia išmaniojo, gerai dovanoti ir išmanųjį arba skaitmeninį laikrodį. Jis gali padėti pamatyti lokaciją bet kurioje pasaulio vietoje bei paprasčiau tvarkyti tam tikrus reikalus.

Augalas 

Čia, be abejo labiau suspindės moteriškoji kolektyvo dalis. Tenka pripažinti, kad dauguma vyrų nieko nenutuokia nei apie gėles, nei apie augalus. Nenorime įmesti akmens į vyrų daržą, bet turbūt bus geriau, jeigu augalą į boso(-ės) kambarį išrinks moterys. 

Kabinetai ir bet kokia uždara erdvė, o ypač biuras įgauna šiek tiek „gaivumo“ kai juose atsiranda augalas. Svarbu, kad jam tektų nors kiek dienos šviesos ir tada jisai gali labai šauniai ir subtiliai papildyti interjerą. 

Butelis vyno ar brendžio

Tam, kad susitikimai su partneriais arba įmonės vakarėliai būtų sėkmingesni, verslo pasaulyje reikia „įrankių“, padedančių atsipalaiduoti. Kadangi visi esate suaugę, galite dovanoti ir suaugusiems skirtų gėrimų, kurie leis lengviau pralaužti ledus neformaliuose susitikimuose su partneriais bei užmegzti stipresnius verslo ryšius.

Taurės bei stiklinės

Prie gėrimų pravers ir taurės, o taip pat ir stiklinės. Tiesa pastarosios gali būti naudingos geriant ne tik gėrimus su laipsniais, bet ir vandenį, Pepsi ar sultis. Viršininkui bei jūsų įmonės partneriams tikrai ne kartą pravers tos stiklinės. Svarbu ir kad atėję į boso kabinetą darbuotojai ar kandidatai į darbo vietą turėtų taip pat turėtų iš ko atsigaivinti.

Dekoracijos

Kaip ir su augalais, taip ir su dekoracijomis galima labai pagyvinti interjerą viršininkų kabinete. Mes nekalbame apie girliandas ar LED lemputes. Tai gali būti rėmelis, speciali dėtuvė stalo įrankiams, popieriams ir išmaniajam, įrėmintas paveikslas ar kita. 

Dekoracijų kainos tikrai nėra labai didelės, o jų vertė – labai ilgalaikė.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

dvylika − aštuoni =