bane12a.jpg
2017 m. gruodžio 13 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus pirmininkė – Jolita Morkūnaitė

2017-12-04

Po ketvirtadienį, lapkričio 30-ą dieną, vykusio visuotinio Lietuvos Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus susirinkimo paaiškėjo naujas skyriaus pirmininkas – nuo šiol Kaišiadorių skyriui vadovaus Jolita Morkūnaitė.

„Aš manau, kad skyriaus pirmininko pozicija - tai ne formalus statusas, įsivaizduojama asmeninės valdžios galia, ar tik formaliai atliekama „valdiška“ veikla dirbant ar gyvenant kitame rajone. Tai kasdieninis, nuoseklus, sisteminis komandinis darbas siekiant, kad Kaišiadorių rajono gyventojų problemos pasiektų sprendimus priimančias institucijas ir būtų produktyviai bei operatyviai sprendžiamos.“ – sako LS Kaišiadorių skyriaus pirmininkė J. Morkūnaitė.

Šiuo metu Liberalų sąjūdis išgyvena išbandymo laikotarpį. Kai sostinėje reziduojantys liberalų vedliai patyrė fiasko, liberaliosios minties skleidėjų pasimetimas įnešė sumaišties ir skyriuose. Tad moteris stojanti prie liberalų skyriaus vairo – savotiška aliuzija į Žanos d‘Ark kovą. Juolab, kad naujoji skyriaus pirmininkė tvirtai tiki, kad liberalizmo idėja yra amžina ir jokios laikinos negandos negali užgožti asmens laisvės veikti ir kurti.

Jolita Morkūnaitė teigia, kad vienu pirmųjų jos tikslų bus siekis suvienyti liberalių pažiūrų kaišiadoriečius, glaudžiau sutelkti visus skyriaus žmones ir suaktyvinti skyriaus veiklą. Toks komandinis darbas būtų naudingas ne tik politinei jėgai, bet ir visiems Kaišiadorių krašto žmonėms.

Komentarų skaičius

2017-12-13 10:59:57
"paprasta išgliaudyti, koks vienas ar kitas konkretus žmogus slepiasi už išgalvotų vardų" Romuti, o tai tu nori pereiti į asmeninius santykius su komentatoriais? Tipo eiti vienas ant vieno su komentatoriais? Gal gali nurodyti, kurie komentarai tave liečia, įžeidžia? Ar žmonių komentarai yra tikrai baisesni nei kai kurių veiklių žmonių nepozityvi veikla?
2017-12-13 09:10:52
Mielieji, ar nėra pernelyg daug dėmesio mano personai? Nuo pamazgų kibirų iki padėkų. Tikrai taip, liberalizmo idėjos man artimos ir brangios. Kaip ir Kaišiadorių kraštas. Mano interesas – žengimas pirmyn. Mano noras – ir senatvėje išlikti pilietišku žmogumi. Tad užteks jau sąmokslo teorijų ir internetinių rietenų tokiuose komentaruose. Juolab, kai taip paprasta išgliaudyti, koks vienas ar kitas konkretus žmogus slepiasi už išgalvotų vardų. Palikime juos tuščiagarbiams ir negalintiems pasakyti bent kažką konstruktyvaus žmonėms. Paprasčiausiai dirbkime ir ženkime pirmyn.
2017-12-13 02:27:25
žinai liberalai. socialdemokratai ir konservatoriai to pačio kvapo. tik pirmieji du daugiau persimaišę
2017-12-13 00:23:59
Prieš pat Kaišiadorių savibledos tarybos posėdį, dėl mums nežinomų priežasčių, liberalai iš savo gretų šrotan išmetė Petkevičių Karoluką. Na liaudies išmintis byloja, kad prieš Kalėdas reikia atsikratyt šiukšlių ir kitų nereikalingų daigtų, tai gal liberalai vien dėl tradicijų atsikratė Karoluko? Sklinda gandai, kad Karoluku jau senai yra susidomęję valdančiųjų raudonųjų kliokvarnių dauguma. Smalsu tik kas ir kiek sumokėjo už Karoluką, kuris jau vargu ar yra dar tinkamas naudojimui?
2017-12-13 00:19:33
Esu LSDP aktyvi narė, nesu komunistė. Man gėda dėl savo bendrapartiečių, kurie užsiima tik kitų žmonių šmeižtu ir savo piniginių storėjimu. Man gėda, kad socialdemokratų gretose yra tokie padugnės kaip Č.Neviera, B.Bradauskas, A.Radvila, S.Agurkis ir kiti. Jie tikrai nieko bendro neturi su socialdemokratija. Galbūt pereičiau į kitą partiją, bet esu socialdemokratiškų pažiurų ir tikiuos, kad LSDP išsivalys nuo visokių padugnių ir neužsiims kitų partijų ar žmonių šmeižtu, o bendrai dirbs žmonių naudai.
2017-12-12 23:59:05
Kas darosi Kaišiadorių savibledoje? Valdantieji Pravieniškių vandenų ir nuotekų projektą "pardavė" abejotinos reputacijos uabui Irdaiva, o opozicija tyli?
2017-12-12 21:51:22
Pats esu gana apolitiškas žmogus, bet jau nusibodo tas politikų, o įpač buvusių komunistų, save vadinančių socdemais, purvo pilstymas ant žmonių. Toks jausmas, kad ant liberalų, Jolitos ir Paškausko purvą pila išlindus iš po Radvilos ir kitų jo partijos bolševikų purvinų klynų iki galo gerai nedapi..., bet gerai per galvą perpi... socdemų pigi prostitutė.
2017-12-12 20:03:03
kas jis toks, tas tavo "geradaris"? Tarybos narys, meras? Jei tau priklausė pagal įstatymus teigiamas sprendimas, tai to asmens įsikišimas buvo niekinis. Jei pagal įstatumus tau nepriklausė gauti ką norėjai, tai čia tipiškas mafijinis to asmens veikimas. Ir nesvarbu ar prašė kokios padėkos ar ne. Teko matyti filmuose ir skaityti apie mafijos veikimą kitose šalyse: "Krikštatėviui" buvo dėkingas visas italų rajonas. Jis spręsdavo jų reikalus greitai (kaip ir čia - užteko telefono skambučio, kaip pats parašei ir po 5 minučių kažkoks Jonikavičius šoko vykdyti tikrojo buvusios savivaldybės boso nurodymus). Aš nenoriu, kad reikalai būtų sprendžiami kažkam skambinant, nurodant. Nesvarbu, meras tai būtų, tarybos narys ar niekieno nerinktas asmuo. Noriu, kad daugiau taip niekada nei Kaišiadoryse, nei Lietuvoje nebūtų. Noriu, kad čia valdytų įstatymas. Ir viliuosi, kad esant šiai valdžiai tokie dalykai nesikartoja.
2017-12-12 14:01:35
Šio straipsnio komentaruose pastebėjau daug piktos polemikos vieno ar kito politiko (ar jiems artimo žmogaus) atžvilgiu. Kad ir ne vieną piktą pastebėjimą R. Paškausko adresu. Panašu, šis liberalų mecenatas dabar daug kam yra ne pats parankiausias žmogus. Gal kažkam nepatinka jo veiklumas? Taip, man teko susidurti su šiuo verslininku. Ir jis man padėjo. Be jokių savanaudiškų paskatų, neprašydamas nieko mainais. Prieš kokius septynis metus varsčiau Savivaldybės duris ir myniau koridorius tvarkydamas visiškai elementarų biurokratinį reikalą – reikėjo sutvarkyti paprasčiausius dokumentus. Bet biurokratiniai reikalai strigo ilgam, metų metams. Sutikęs R. Paškauską pasidalinau su juo šia nuoskauda. Pastarasis prie manęs paskambino A. Jonikavičiui, ir visos bėdos pasibaigė per penkias minutes. Svarbiausia, kad šis verslininkas man padėjo tiesiog kaip paprastas pilietiškas žmogus. Todėl aš jį kuo nuoširdžiausiai gerbiu. Kaip aktyvų žmogų, kuris nėra abejingas kitiems žmonėms ir Kaišiadorims. Žmogiškumas nusipelno pagarbos. Nuoširdžiausiai. Nedas.
2017-12-12 11:21:14
Išsiskaidymas, pyktis, pavydas, pamazgų pilstymas. Perskaičius komentarus, atrodo kad tik tokios yra mūsų bendruomenės aktualijos. Gal aplankykite Dievo namus dabar, nelaukite kelių savaičių iki Bernelių mišių. Ir susitaikykite bent su savimi. Kadaise vienoje iš Senojo Testamento knygų buvo parašyti tokie žodžiai: "...greitieji ne visuomet laimi lenktynes, narsuoliai ne visuomet nugali kovoje, išmintingieji ne visuomet užsidirba sau pragyvenimą, gudrieji ne visuomet tampa turtingi..." (Koh 9,11) Savo gebėjimus – tame tarpe ir politinius – siekiantys tikslo tobulina nuolatos. Vienintelis būdas tai daryti yra kruopšti saviugda ir veiksmų kryptingumas, efektyvus laiko valdymas. Jei norime ne primityvių politinių dividendų, o realių darbo vaisių, tuomet turime pasiryžti būti kantrūs ir kryptingi – tik tai yra apčiuopiamų rezultatų politiniame darbe garantas. Turime vienytis ir dirbti drauge. Kol dar atsiranda žmonių, kurie šiam nedėkingam darbui pasiryžta aukoti savo jėgas.
2017-12-12 01:03:05
jei kalbi apie pusiausvyrą, tai ten kur šita moteris, niekur pusiausvyros nebūna. tokie žmonės nesiekia pusiausvyros.
2017-12-12 00:59:40
O argi neprimityvizmas, kai partijos skyrių lyderiais tampa perėjūnai? Koks primityvizmas, kai žmogus gali būti dievobaimingasis krikščionis, po to mutuoti į liberalą, po to pasisocialdemokratinti, po to vėl liberalizuotis. Visi tie šūkiai apie idėjas vieni niekai žinant, kad tos idėjos keičiasi kaip vėjai ar durniaus nuotaika. Buvęs liberalų vadas bent jau buvo ŽMOGUS, kurio niekas nekeikia. Skirtingai nuo vadės, kuriai gero nelinki apšviesti žiežmariečiai ir kai kurių giminių giminaičiai. Aišku, kaltinti tiesiogine prasme naują vadę, kad palindo po klynu neturint įrodymų neatsakinga. Beje tik laimėjus rinkimus ir prakalbus apie partijos skyriaus vienijimą, tuoj laikraščiuose ji skelbia, koks buvęs vadovas buvo niekam tikęs. Tai čia vienijimas? Laimėjus eiti muštis, mano požiūriu, kandiška. Laimėjai tai džiaukis, o ne dar eik ir damušk. Beje kai kurie nariai atvirai kalba, kad skyriuj rinkimai buvo, kaip savaitgaly visos partijos Kaune. Gal tai netiesa, bet vadės veiklumas deja nukreiptas tik savo ambicijoms patenkinti.
2017-12-11 17:14:10
Savitas nuomonių spektras. Nuo "palindimų po klynu" iki džiaugsmo, kad Kaišiadoryse daug politinės suirutės. Primityvizmu dvelkia. Neužsiimčiau analizuoti naujosios liberalų vedlės asmenybės, bet aišku viena - ji veikli. Skirtingai nei savo veiklumą tik sostinėje rodęs ankstesnis Kaišiadorių liberalų vadas, Ir tas veiklumas dabar yra labai didelis pliusas. Nes politikoje, kaip ir gamtoje, reikalinga pusiausvyra. Nejau nematote, kuo virto unikalus socdemų-konservatorių politinis darinys? Gal su mokyklos direktore priešakyje vietos liberalai sugebės tapti atsvara į vaidmenį (ir į politinius užsakymus) įsijautusiems valdantiesiems. To reikia kaišiadoriečiams, visiškai nepriklausomai nuo vieno ar kito mūsų politinių pažiūrų.
2017-12-11 01:06:14
kad ir seni liberalai jau nebemato ateities ir švelniai tariant ruošiasi dėti skersą ant to, ką už akių vadina aštria morka, plėšria kaip orka. žmonės nesuprato, kas čia įyyko, kad albertas buvo neišrinktas, bet nekėlė triukšmo, nes jau daug kam atsibodo du metus tuščiai leisti laiką , o dabar atsirado postūmis dėt į krūmus, nes iki šiol buvo didžiulė neviltisir apatija. dauguma dar muižiniko ir nevieros telefono neištrynė, tai dabar svarsto deliberalizuotis ir pasisolcialdemokratinti.
2017-12-10 22:26:05
kad laisviau mąstantys ir jauni liberalai po šios pirmininkės išrinkimo paliko skyriaus tarybą.
2017-12-10 08:57:02
Daug kas iš komentatorių geruoju mini Paškauską, kaip liberalų patroną rajone. Jis yra viešai pareiškęs, jog išeina iš partinės veiklos. Reiškia- melavo.Gaila , kad gan aktyvi direktorė palindo po šio nevykėlio klynu. Liūdnas likimas laukia šios partijos Kaišiadorių skyriaus. Bet man lengviau bus pasirinkti už ką nebalsuoti.
2017-12-07 20:03:34
kai liberalai buvo 15 metų su socdemais tai viskas buvo puiku? Gal žmonėms nusibodo liberalų valdymas (tiksliau, vieno žmogaus, niekieno nerinkto valdymas iš už gatvės galo).
2017-12-07 17:41:25
Apsigraibykit ar patys nemiegat. Jei ne tas žmogus, tai ši partija senai neturėtų konkurentų. Ir Merą būtume išrinkę normalų.
2017-12-07 09:31:42
Ach tu K. Lina, K. Lina
2017-12-07 09:29:05
Tai, kad kaip tik kiti neužmigę, o prabudę ir dabar suka galvas, kaip išmauti iš skęstančio laivo.
 1-20  21-34