banerturg.jpg
2017 m. lapkričio 19 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Kodėl atsistatydino Žiežmarių seniūnas?

2017-10-09

Savivaldybės administracija paskelbė konkursą Žiežmarių seniūno pareigoms (A lygis, 10 kategorija) užimti. Naujo vadovo Žiežmarių seniūnijai ieškoma todėl, kad nuo 2012 metų seniūno pareigas ėjęs Rimantas Vičinas savo noru atsistatydino. Paskutinė jo darbo diena – spalio 3-oji. Seniūnui išmokėta 1 mėnesio atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija ir kompensacija už nepanaudotas atostogas.

– Nieko nepadarysi, seniūnas – valstybės tarnautojas, suėjo pensinis amžius, todėl nusprendžiau išeiti, - „Atspindžiams“ sakė kaip visuomet gerai nusiteikęs ir jaunatviška energija švytintis R. Vičinas. Apie ateities planus seniūnas sakė dar negalvojantis. – Laikas parodys, - kalbėjo jis. Taip pat sakė dar pagalvosiąs ir apie tai, ar liks miestelio saviveiklos kolektyve. Kadangi dar prieš įvykusį faktą jau kuris laikas plačiai sklandė įvairūs gandai, pasiteiravome R. Vičino, ar tiesa, jog už savanorišką pasitraukimą iš pareigų, kurios, esą, reikalingos valdančiosios koalicijos norimam asmeniui, jis bus įdarbintas UAB „Kaišiadorių šiluma“?

– Maža kas ką šneka. Šneka ir kad meteoritas nukris, - paklaustas, ar tuose ganduose yra tiesos, juokavo išeinantis seniūnas. Tačiau gandai netyla, o tik stiprėja. Juos dar labiau kursto tas faktas, jog šešiasdešimt penkeri Rimantui Vičinui sueina tik ateinančių metų sausio pabaigoje, todėl daugeliui tokia skuba atrodo įtartina. Juolab, kad ir vieta UAB „Kaišiadorių šiluma“ atsirastų – neseniai ją „palaisvino“ savivaldybės tarybos narys, Liberalų sąjūdžio atstovas Karolis Petkevičius. Kam tokia skuba? Savo pavardžių viešai skelbti nepanorę šaltiniai tvirtina, esą, būsimai Žiežmarių seniūnei, kuri, kaip kalbama, laimės konkursą, baigiasi išlaikyto testo, būtino valstybės tarnybai, terminas.

K. Petkevičius, atsakydamas į klausimus, buvo atviresnis: – Visi kalba, kad išeiti iš „Kaišiadorių šilumos“ pats pasirinkau, bet iš tiesų buvo spaudimas. Turėjau „Kaišiadorių šilumoje“ likti puse etato, tačiau buvo priimtas kitoks sprendimas. Nenoriu įvardinti pavardės žmogaus, kuris man išaiškino, kodėl turiu išeiti. Žinoma, formaliai išėjau iš darbo abipusiu susitarimu, nes tiesiog nemačiau kitos išeities. Manau, kad tai, kas vyko, galima pavadinti politiniu spaudimu. Man labai gaila, kad Kaišiadoryse žmonės vis dar skirstomi į savus ir nesavus – pagal partijas. Įtarimai pagrįsti ir ilgamete rajono partijų, įvairiais etapais buvusių valdančioje koalicijoje, praktika – šioje įmonėje savo laiku yra dirbęs ne vienas „buvęs“. Kaip beje, ir „Kaišiadorių vandenyse“ ar „Kaišiadorių paslaugose“. Jeigu pradėtume vardinti pavardėmis, sąrašas tikrai būtų netrumpas... Kiek šie įtarimai turi pagrindo, paaiškės netrukus, nes informacija apie konkurso paskelbimą jau pasirodė Valstybės tarnybos departamento internetinėje svetainėje (http://portalas.vtd.lt/lt/ziezmariu-seniunas-savivaldybeje-karjeros-valstybes-tarnautojas-322;34231. html). Dokumentai priimami iki spalio 11-osios. Iki šiol ilgus metus Žiežmarių seniūno poste dirbo liberalai.

„Atspindžių“ inf

Komentarų skaičius

2017-10-16 00:24:23
Kur gi jau ne, pas socdemus tik "skaidraus" verslo atstovai, pats "skaidriausias" tai nusikaltėlis Radvila. Labai "skaidrus" ir konservas meras V.Tomkus, "skaidriai" prašvaistė milijonus Palangos kredito unijoje. Kreiptis į STT ar kitą teisėsaugą? O kam gaišt laiką, jei teisėsauga pas Radvilą tostus kelia už sėkmingus nuosprendžius?
2017-10-14 14:45:21
praktiskai visi komentatoriai. Keista, kad dauguma ju net nesupranta kas yra ta korupcija. Jei turite faktu, tai kodel nesikreipete i STT ar kitas teisingumo istaigas. Matomai esate liberalu gerbejai. Turetumete zinotti, kad siai partijai pareiksti itarimai. Ne ka geresni ir musu rajono liberalai, kuriems didele itaka daro neskaidraus verslo atstovai, kuriu marionetes ir rasineja nesamones komentaruose.
2017-10-13 21:20:58
Ką Kaišiadorių savibledoje veikia opozicijoje liberalai, kodėl nepramekena nė žodžio prieš socdemų ir konservų vykdomą korupciją? Gal laikas būtų liberalams išsiskirstyti visiškai?
2017-10-13 09:52:31
Rašymas į komentarus žinoma nėra vykusi politikavimo forma, bet matomai įbauginti mūsų šalies žmones, matau, drąsiausiai veikia komentarai, tiek respublikinėj spaudoj, tiek rajono dienraščiuose. Kad daugelis politikų, tiek rajono, o dabar respublikoj atvirai pardavinėja savo dūšias. Turbūt niekas lietuvoj nesupras Kirkilo ir Bernatonio organizuojamos akcijos. Aiškiai matosi, kad jie papirkti Vyriausybės narių. Už dyką ir be jokio intereso taip niekas nesielgia. Taip yra ir vietinėje, pereina už tam tikrą interesą, tai yra aiškus traktavimas kaip politinės korupcijos. Dėja šitas nusikaltimas nėra Lietuvoje baudžiamas ir tyrinėjamas. Matomai „Daukanto aikštė“ duoda tokiems poelgiams "dabro". Visais kitais atvėjais būtų atliekamas ikiteisminis tyrimas. Kaišiadorys ypatingi politiniais pardavikais. Metų metais ieškomi, kaip benamiai landynėse, kitose partijose. Tai pačios žemiausios moralės žmonės. Savo veiksmais jie visai visuomenei parodo, ką jie daro. Linkiu, kad kuo mažiau tokių būtų, kad kuo švaresnės būtų partijos, apsivalytų nuo tokių žmonių.
2017-10-13 09:28:54
Nerasykite jus apie tokius,kaip nevieras-tomkus-radvilas tai aferizmo atliekos,tai greitai isitikinsim,palaukit
2017-10-12 23:10:48
Gal gana čia visiems politikuot apie visokius Nevieras ir Tomus? Eiliniam piliečiui aišku, kad Kaišiadoris valdo nei išsilavinimo, nei intelekto neturintis nusikaltėlis taksistas-graborius Kebabas Radvila, o visokie Nevieros ir Tomkai tik pagal jo dūdelę šoka. Jei radvila lieptų, tai tie du, teurbūt, ir jo birbyne imtų groti.
2017-10-12 23:04:38
Bolševikai, pasvadinę socdemais, sėkmingai atsikrato opozicija ir vis labiau ima parazituot rajone. Turime rajone tikrų tikriausių parazitų valdžią.
2017-10-12 22:56:27
Esama rajono valdžia, manau, yra nusikaltėlių šutvė, kuri vis labiau okupuoja Kaišiadorių kraštą. O meras grynas teliukas, kuris besąlygiškai šoka pagal komunistų dūdelę. Tiesiog ne meras, o komunistų marionetė. Su nostalgija prisimenam tuos laikus kai turėjom merą R.Urmilevičių, o ne kažkokią mero parodiją-V.Tomkų.
2017-10-11 10:50:16
Kitas seniūnas 'Bulotų biodujų jėgainės" investicijų nestabdys ir netrukdys suklesti Žiežmarių apylinkei.
2017-10-11 09:45:11
Tavo žodžiuose daug tiesos. bet dar daugiau tiesos atrodo, jeigu buvai senojoje koalicijoje.
2017-10-10 21:47:11
Neavau jojios minesteres posta, va seniune noriu buti...kada tas konkursas...
2017-10-10 11:16:20
Uzleisk posta kulturos zmogams, visiskas nomenklaturscikas esi, laiptai slidus, tratuaras su skylem, pasikeist negali ar ka? Kulturos centras nulis kulturos. Pelke.
2017-10-09 20:40:16
Ir Karolukas, manau ne už grožį tą šiltą vietelę prie pečiaus Kaišiadorių šilumoje gavo. Tikriausiai už tai, kad būtų geras socdemams per tarybos posėdžius, kad tylėtų ir neprieštarautų valdančios daugumos nuomonei. Alia va vaikas tapo nebereikalingas, tad ir meta vargšą kaip musę iš barščių. Karoluk, ir visi kiti opozicionieriai, ką jūs veikiate tarybos posėdžiuose? Kažkaip nesigirdi jūsų, gal per posėdžius į burnas vandens prisisiamet?
2017-10-09 20:32:32
Jau turėjo Žiežmariai seniūną lūzerį P.Aleknavičių, visa laimė, kad vietoj to nukvakusio diedo pasirodė darbštus ir energingas R.Vyčinas, kuri dėka Žiežmariai pradėjo blizgėti. Įdomu už kokias nuodėmes Dievas Žiežmariams siunčia į seniūno kėdę klimaksinę bobą?
2017-10-09 20:21:55
Oi nustekens rajoną LSDP ir TS-LKD iškrypusi koalicija, oi nustekens.
2017-10-09 20:19:32
Niekaip negaliu suprast, jauną žmogų atleidžia o sukriošusį kemša toliau smirdėt. Kada baigsis šis mėšlas? Balsuok tu žmogau už ką nori, kaip tas pats taip tas pats tik kitoj saujoj.
2017-10-09 20:17:41
K.Petkevičius tikrai teisus, kad esama rajono valdžia, skirdama žmogų į pareigas neatsižvelgia nei į išsilavinimą, nei į sugebėjimus, postai skirstomi pagal savas politines partijas. Todėl nieko keisto, kad daugumoje savivaldybės įmonėse aukštus postus užima visiški dundukai, nes savivaldybėje šiknas į kėdes trina irgi valdančioji korumpuotų dundukų šutvė. Pati daugel metų pradirbau savivaldybėje, bet prie buvusio mero R.Urmiliavičiaus tokios betvarkės tikrai nebuvo-žmonės į pareigas buvo skiriami pagal išsilavinimą ir gabumus, o ne pagal politines pažiūras.
2017-10-09 20:09:08
R.Vyčinas buvo tikrai geras seniūnas, laikėm jį doru ir pilietišku žmogumi. Labai gaila, kad pardavė komunistams seniūno kėdę už šlitą vietą Kaišiadorių šilumoje. O gal ir R.Vyčinas iš liberalo taps bolševiku, oi, tai yra socialdemokratu?
2017-10-09 20:02:11
Tai politine korupcija,kokios kaisiadoriu gyvenime nebuvo-visur kisami savi
2017-10-09 11:43:19
Seniūnę su tokiu ne veiklumu seniai būtu kitur atleidę, o čia puiku....koks skirtumas, kad jau pensijoje, sutarta palaikyti, o kitas postas bus socdemei Škimelienei, nes sutarta, na ir kas tie konkursai....
 1-20  21-22