banerturg.jpg
2017 m. lapkričio 19 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Rastas negyvas buvęs savivaldybės tarybos narys P.Šliužas

2017-09-26

 

Pirmadienį Kaišiadorių rajone, Dainių kaime, rastas vyro lavonas sužalota galva. Paaiškėjo, kad mirusysis – buvęs žinomas radijo ir televizijos žurnalistas Pranciškus Šliužas, pranešė naujienų portalas 15min.lt. REKLAMA Policijos duomenimis, kruvinas negyvo vyro kūnas aptiktas 16.45 val. savo namuose Kalno gatvėje. Įtariama, kad P.Šliužas pakėlė ranką prieš save. P.Šliužas 1976 metais Lietuvos veterinarijos akademijoje įgijo zooinžinieriaus specialybę. Tais pačiai metais jis Lietuvos radijuje pradėjo rengti laidą „Kolūkietiška radijo stotis“. Nuo 1990 metų P.Šliužas Lietuvos televizijoje rengė laidas kaimui „Sodyba“ („Po savo stogu“), 1993–1994 metais kas savaitę REKLAMA vesdavo informacines žemės ūkio laidas, 1996–1999 metais – televizijos laidą „Pyragų nebus be noragų“. Nuo 2000 metų jis ūkininkavo tėvų žemėje, Dainiuose. P.Šliužas prieš ketverius metus buvo vienas iš referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams iniciatorių. Referendumui patyrus nesėkmę jis buvo pranešęs apie planus įkurti partiją. Prieš tai jis buvo išrinktas į Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybą.

Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2017/09/25/news/kaisiadoriu-r-rastas-negyvas-vyras-stipriai-suzalota-galva-2677798/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=CopyPirmadienį Kaišiadorių rajone, Dainių kaime, rastas vyro lavonas sužalota galva. Paaiškėjo, kad mirusysis – buvęs žinomas radijo ir televizijos žurnalistas Pranciškus Šliužas, pranešė naujienų portalas 15min.lt. REKLAMA Policijos duomenimis, kruvinas negyvo vyro kūnas aptiktas 16.45 val. savo namuose Kalno gatvėje. Įtariama, kad P.Šliužas pakėlė ranką prieš save. P.Šliužas 1976 metais Lietuvos veterinarijos akademijoje įgijo zooinžinieriaus specialybę. Tais pačiai metais jis Lietuvos radijuje pradėjo rengti laidą „Kolūkietiška radijo stotis“. Nuo 1990 metų P.Šliužas Lietuvos televizijoje rengė laidas kaimui „Sodyba“ („Po savo stogu“), 1993–1994 metais kas savaitę REKLAMA vesdavo informacines žemės ūkio laidas, 1996–1999 metais – televizijos laidą „Pyragų nebus be noragų“. Nuo 2000 metų jis ūkininkavo tėvų žemėje, Dainiuose. P.Šliužas prieš ketverius metus buvo vienas iš referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams iniciatorių. Referendumui patyrus nesėkmę jis buvo pranešęs apie planus įkurti partiją. Prieš tai jis buvo išrinktas į Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybą.Pirmadienį Kaišiadorių rajone, Dainių kaime, rastas vyro lavonas sužalota galva. Paaiškėjo, kad mirusysis – buvęs žinomas radijo ir televizijos žurnalistas Pranciškus Šliužas, pranešė naujienų portalas 15min.lt. REKLAMA Policijos duomenimis, kruvinas negyvo vyro kūnas aptiktas 16.45 val. savo namuose Kalno gatvėje. Įtariama, kad P.Šliužas pakėlė ranką prieš save. P.Šliužas 1976 metais Lietuvos veterinarijos akademijoje įgijo zooinžinieriaus specialybę. Tais pačiai metais jis Lietuvos radijuje pradėjo rengti laidą „Kolūkietiška radijo stotis“. Nuo 1990 metų P.Šliužas Lietuvos televizijoje rengė laidas kaimui „Sodyba“ („Po savo stogu“), 1993–1994 metais kas savaitę REKLAMA vesdavo informacines žemės ūkio laidas, 1996–1999 metais – televizijos laidą „Pyragų nebus be noragų“. Nuo 2000 metų jis ūkininkavo tėvų žemėje, Dainiuose. P.Šliužas prieš ketverius metus buvo vienas iš referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams iniciatorių. Referendumui patyrus nesėkmę jis buvo pranešęs apie planus įkurti partiją. Prieš tai jis buvo išrinktas į Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybą.

 

 

 

 

Vakar  Dainių kaime, rastas vyro lavonas sužalota galva. Paaiškėjo, kad mirusysis – buvęs žinomas radijo ir televizijos žurnalistas Pranciškus Šliužas. Įtariama, kad P.Šliužas pakėlė ranką prieš save.

Pranciškus Alfredas Šliužas gimė 1952 m. gegužės 28 d. Dainiuose (Kaišiadorių raj.). Jis buvo žemės ūkio specialistas, radijo ir televizijos žurnalistas, bet labiausiai pagarsėjo 2013–2014 m., kuomet inicijavo parašų rinkimą dėl referendumo, kuriame siūlyta priimti Konstitucijos pataisas, draudžiančias parduoti Lietuvos žemę užsieniečiams, kaip to reikalavo Europos Sąjunga.

Mokėsi Dainių kaimo pradinėje mokykloje, nuo penktos klasės – Žiežmarių vidurinėje, kurią baigė 1970 m. Dirbo kaimo kultūros namų vadovu, apylinkės Vykdomojo komiteto tarnautoju, bandė studijuoti miškininkystę. 1976 m. Lietuvos veterinarijos akademijoje baigė zooinžinerijos specialybę.

Nuo 1976 m. Lietuvos radijuje rengė laidą „Kolūkietiška radijo stotis“. Nuo 1983 m. dirbo zootechniku Kretingos rajono Jokūbavo kolūkyje. Po metų buvo pakviestas į LSSR žemės ūkio ministeriją vadovauti vieno susivienijimo gamybos skyriui. Įsikūrus Valstybiniam agropramoniniam komitetui ėjo jo pirmininko padėjėjo pareigas. Kai šis darinys buvo perorganizuotas į LSSR žemės ūkio ministeriją, dirbo žemės ūkio ministrų padėjėju, atstovu spaudai.

Nuo 1990 m. Lietuvos televizijoje rengė laidas kaimui „Sodyba“ („Po savo stogu“). 1993–1994 m. kas savaitę rengė informacines žemės ūkio laidas. 1996–1999 m. rengė televizijos laidą „Pyragų nebus be noragų“. Nuo 2000 m. ūkininkavo tėvų žemėje, Dainiuose.

2011 m. buvo išrinktas į Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybą, buvo Lietuvos centro partijos Kaišiadorių skyriaus pirmininku.

Komentarų skaičius

2017-09-26 11:42:25
Užuojauta
 1-1