bane12a.jpg
2017 m. gruodžio 13 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

A. Maldeikienė: Lietuvos bankas paneigė R. Karbauskio paskleistą informaciją

2017-01-31

Seimo narė Aušra Maldeikienė sako, kad Lietuvos bankas, atsakydamas į jos paklausimą, paneigė sausio 17 dieną spaudos konferencijos metu Seimo nario Ramūno Karbauskio viešai paskleistą informaciją, kad išperkamoji automobilių nuoma su įmone nesusijusiems fiziniams asmenims yra įprastinė UAB "Agrokoncernas" įmonės praktika.

Spaudos konferencijos Seime sausio 17 dieną metu R. Karbauskis tvirtino, kad tai yra normali praktika, išperkamosios nuomos sutartis, palūkanos ir visa kita - kaip priklauso.

"Tokių žmonių, kaip Greta Kildišienė, mūsų verslo praktikoje yra šimtai - tūkstančiai", - tuomet sakė R. Karbauskis.

"Lietuvos bankas teigia, kad jis gavo Bendrovės paaiškinimą, jog 2016 metų vasario 10 dieną sudaryta ir 2017 metų sausio 17 dieną nutraukta pirkimo-pardavimo išsimokėtinai sutartis buvo vienkartinė ir tokio pobūdžio sutarčių su fiziniais asmenimis įprastinėje savo veikloje UAB "Agrokoncernas" nesudarinėja. Pagrindinė šios bendrovės veikla yra prekyba trąšomis ir kitomis žemės ūkio veiklos priemonėmis bei paslaugomis. Išnagrinėjąs UAB "Agrokoncernas" pateiktus paaiškinimus bei informaciją, susijusią su bendrovės veikla, Lietuvos bankas teigia, kad neturi pagrindo laikyti šios įmonės vartojimo kredito davėju", - sakoma Seimo narės pranešime.

Komentarų skaičius

2017-02-01 20:29:26
to MIkola, todel, kad apgaule ir musu rajono isrintoji isrinkta, oj prades greit aisketi....
2017-01-31 22:26:56
Kodėl nuvedat kalbą apie sūnų, kai straipsnis apie karbaucki? O sūnus jos prie ko ?
2017-01-31 14:26:39
Gal p. A.Maldeikiene geriau LT zmonems paaiskintu, kaip jos sunus laimejo prestinini konkursa (kandidatu buvo "daugybe"- vienas Mantas Maldeikis). O apie R. Karbauski kas nores, tas pats pasidomes...
 1-3