bane12a.jpg
2017 m. gruodžio 13 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Pavojingam vairavimui – padidintas policijos dėmesys

2016-02-23

Policijos pareigūnai, siekdami išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, taip pat mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, vasario 15-21 dienomis visoje šalyje vykdė policines saugaus eismo užtikrinimo priemones.

Reaguojant į visuomenės pasipiktinimą sukėlusį socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse paskelbtą vaizdo įrašą,  kuriame buvo užfiksuoti itin pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai kelyje „Via Baltica", Lietuvos kelių policijos tarnyba ypatingą dėmesį praėjusią savaitę skyrė patruliavimui magistraliniame kelyje E67, besidriekiančiame per tris Lietuvos apskritis. Didžiausias dėmesys buvo skirtas pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams, taip pat eismo saugumą įtakojantiems pažeidimams išaiškinti.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai policinės priemonės kelyje „Via Baltica" metu nustatė 96 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 36 atvejus, kuomet buvo nesilaikoma kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, neleistinas įvažiavimas į priešpriešinę eismo juostą, neatsargus lenkimas, kiti pavojingi pažeidimai. Be to, buvo nustatyta 13 pėsčiųjų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, penki asmenys vairavo dviračius, būdami neblaivūs.

Per savaitę trukusią policinę priemonę policijos pareigūnai nustatė 10 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų, o paskutinę tokios priemonės dieną Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams patiems teko imtis veiksmų pavojui kelyje išvengti dėl netikėtai ir pavojingai lenkimo manevrą pradėjusio automobilio „Mazda Premacy" vairuotojo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad pavojingas ir chuliganiškas vairavimas užtraukia vairuotojams baudą nuo 115 iki 579 eurų, kartu atimamam teisė vairuoti nuo 3 mėnesių iki 2 metų. 2015 metais kelyje „Via Baltica" įvyko 271 eismo įvykis, žuvo 19 žmonių, 56 žmonės buvo sužeisti. Dažniausia tragiškų eismo įvykių priežastis šiame kelyje - įvažiavimas į priešpriešinę eismo juostą, neįsitikinus, kad tai saugu, leistino greičio viršijimas, lenkimo taisyklių pažeidimas, neatsargus išvažiavimas iš šalutinio kelio. Nemažai eismo įvykių įvyksta ir pėstiesiems pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus.


Komentarų skaičius

2016-02-25 00:36:50
Viskas yra Kaišiadorių komisariate, tik kažkodėl STT nenori patikrint :( Jonavoj teises atėmė, Prienuose grąžino ;)
2016-02-24 20:33:28
Mentas mentui akies nekerta - klok faktus! Kol tu dar pats žinai ką! Kur nuotraukos, įrašai protokoluose, kada ir kur konkrečiai fiksuotas A/ R. nusižengimas??
2016-02-24 14:48:47
Visai nesimato to padidinto policijos dėmesio į girtų vairuotojų važinėjimą, kaip važinėja jie girti kiekvieną dieną ir pastoviai tie patys , taip sau ir važinėja laimingai nepakliūdami ar kaip nors išsisukdami.Mūsų policija akla, ar apsimeta....
2016-02-23 16:29:44
Ar tai galioja visiems gyventojams? Manau, kad ne. Teko girdėti gandus, kad vienas skandalais ir korupcija garsėjantis Kaišiadorių oligarchas A.R. yra ir greitį viršijęs, ir girtas už vairo pagautas, bet nuo atsakomybės išsisuka. Gal tai lemia bičiulystė su teisėjais?
 1-4