bane12a.jpg
2017 m. gruodžio 13 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Policija informuoja

2015-05-04

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad policijos pareigūnai, vykdantys eismo priežiūrą, siekdami ne tik išaiškinti, bet ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, taip pat skatindami eismo dalyvių tolerantiškumą, pakantumą ir pagarbą vieni kitiems, gegužės mėnesį visoje šalyje organizuoja šias policines prevencines priemones:

  • Gegužės 4-10 d. - saugos priemonių (diržai, saugos šalmai, dviračių vairuotojų ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais dėvėjimas) naudojimo ir vaikų vežimo transporto priemonėse kontrolė. Kartu bus vykdoma ir griežta vairuotojų kontrolė, ar jie, vairuodami, nesinaudoja mobiliojo ryšio priemonėmis, taip pat kontroliuojamas transporto priemonių važiavimo greitis.
  • Gegužės 11-17 d. - pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė.
  • Gegužės 29 d. - Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuota specialioji policinė prevencinė priemonė „Keliautojas“ (Voyager). Dalyvauja 15 Europos šalių, tarp jų - ir Lietuvos policijos pareigūnai.
  • Gegužės 29-31 d. - transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai.
Atkreipiamas dėmesys, kad š. m. gegužės 4-10 d. minima Trečioji Jungtinių Tautų Saugaus eismo savaitė, kurią paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja. Jos tema - vaikai ir saugus eismas keliuose. Policijos pareigūnai, kaip ir kitos mūsų šalies institucijos, prisijungdami prie šios iniciatyvos ir rūpindamiesi vaikų sauga kelyje, visą savaitę organizuos įvairias prevencines saugaus eismo priemones (renginius).
Komentarų skaičius

2015-05-07 12:37:14
Patys mažiau telefonu pliurpkit vairuodami, britku net žiūrėt.
2015-05-06 18:48:20
Birutės gatvėje ženklai taip ir vilioja nesilaikyti KET taisyklių. Per diena surinks atlyginimą komisarui arba keliems eiliniams.
 1-2