atsp0702.jpg
2017 m. spalio 18 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Vaikus vežė neblaivus (papildyta komentaru)

2013-10-03

Siekdami užtikrinti saugų eismą bei išaiškinti vairuotojų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus policijos pareigūnai nuolat organizuoja policines prevencines priemones.

Šiandien ryte transporto priemonių vairuotojus Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai tikrino Kaišiadorių rajone. Buvo patikrintas 309 transporto priemonių vairuotojų blaivumas, nustatyti 2 neblaivūs vairuotojai (lengvas girtumas 0.54 ir 0.74 prom. alkoholio), 4 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos.

Pareigūnai džiaugiasi, kad patikrinimas buvo sėkmingas. O sėkmingas jis buvo ne dėl to, kad buvo išaiškinti du neblaivūs transporto priemonių vairuotojai, o todėl, kad galimai buvo išgelbėtos niekuo dėtų, į mokyklą keliaujančių mokinių gyvybės, nes Kaišiadorių r., ties Pravieniškėmis sustabdyto mokyklinio mažojo autobuso, su į mokyklą vykstančiais mokiniais, vairuotojui nustatytas 0.74 prom alkoholio neblaivumas.

Policija prašo vairuotojų nevairuoti esant neblaiviems, laikytis Kelių eismo taisyklių bei būti drausmingiems ir linki visiems saugių kelionių.

Kauno aps. VPK informacija

Komentaras:
„Atspindžiai“ domėjosi, kaip į tokį nemalonų įvykį ragavo Kaišiadorių savivaldybės administracija. Švietimo skyriaus vedėja R.Arlauskienė mus patikino, kad sulaikytas neblaivus mokyklinio autobusėlio vairuotojas jau atleistas iš darbo. „Mane apie įvykį tos dienos rytą informavo Pravieniškių St. Tijūnaičio pagrindinės mokyklos direktorė N. Butrimavičienė. Iš karto pasakiau, kad taikstytis ar ignoruoti tokių dalykų negalime.
Vyras prarado darbą. Iki šiol jis buvo apibūdinamai gerai, nuobaudų neturėjo, prižiūrėjo autobusą. Anksčiau į Pravieniškių mokyklą mokiniai daugiausiai atvykdavo traukiniu, vėliau, gavus autobusą, moksleiviams pasiekti mokyklą tapo patogiau. Be abejo, ieškome naujo darbuotojo. Rasti kitą vairuotoją, esant nedarbui, neturėtų būti sunku“, - sakė R. Arlauskienė

 

Komentarų skaičius

2013-10-09 11:19:01
Jei tai ne valstybinė paslaptis, tai gal galima sužinoti to vairuotojo pavardę?
2013-10-03 20:42:36
laisvoj Lietuvoj išgėrę, o sovietinėj visi vairavo blaivutėliai. Ponia Janė arba dar negimusi buvo arba senatvinė amnezija prasidėjusi.
2013-10-03 19:06:14
O LIA LIA JAU IR MOKINIUS PRADEDA VEŽIOTI IŠGĖRE.NIEKO NUOSTABAUS-LAISVOJ LIETUVUVOJ,JAU TUOJ NIEKAS NEBESTEBINS.LYGIUOJAM Į EUROPĄ,NORS BEVEIK VISI DAR ESAM SU NUOGA ...
 1-3