av1230a.jpg
2015 m. vasario 1 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Ar klausimas merui ir liks retorinis?

2012-10-02

Kol gyventojai intensyviai gilinasi į „Kaišiadorių šilumos“ ir opią problemą į viešumą iškėlusių Degučių susirašinėjimą dabar – jau spaudos puslapiuose, iš rinkimams besiruošiančių valdžios ešelonų kol kas – tyla. O juk būtent aukščiausia rajono institucija gali aiškiai ir tiesiai pasakyti bent jau tiek, kokios pareigos priklauso daugiabučių namų administratoriui UAB „Kaišiadorių butų ūkis“, ir kokios – šilumos tiekėjui UAB „Kaišiadorių šiluma“, kad gyventojams nereikėtų dairytis į abi puses ir klausyti, kas gražiau šneka.
Kaišiadoriečiai Degučiai nuspendė viešai kreiptis į pirmąjį rajono asmenį – merą R.Urmilevičių.|
Spausdiname jų laišką.

Mere, ar Jūs tai toleruosite?

Kaip žinote, naikinant boilerines, „Kaišiadorių šiluma“ visame mieste įrengė karšto vandens įrenginius ir nustatė nuo 1998 m. boilerinėse galiojusį cirkuliacijos laiką, išjungiant cirkuliaciją nuo 23 val. iki 5 val. ryto. Mums konstatavus faktą, kad cirkuliacijai buvo taikoma paros norma – 160 KW (tokią normą galima taikyti, kai cirkuliacija vyksta visą parą, pas mus taip nėra), kreipėmės į Kainų kontrolės komisiją su prašymu priversti įmonę perskaičiuoti daugiabučių gyventojams sąskaitas, nes išeitų, jog nuo 1998 m. mokėjome per daug.

Mūsų skundas buvo atmestas remiantis „Kaišiadorių šilumos“ teiginiu, jog cirkuliacija vyksta visą parą. 

Ar mus, gyventojus, laiko kvailiais?

Ponas Mere, pasak Valstybinės Energetikos inspekcijos, savivaldybė atsakė, jog cirkuliacija vyko visą parą, jog nėra informacijos, kad cirkuliacijos laikas buvo sutrumpintas dar nuo 1998-ųjų. O juk kiekvienas gyventojas gali patvirtinti, jog gyvatukas” naktimis šaltas, kokios dar informacijos bereikia?

Savivaldybė nekovoja už gyventojus. Tai kur žmogui kreiptis? 

Aiškinantis dėl mokesčių painiavos, mus palaiko tik UAB „Kaišiadorių butų ūkis“. Bet ar to užtenka? Vėl turėsime rašyti raštus, kad gautume patvirtinimą, jog nuo 1998 m. cirkuliacija visą parą nevyko. Juk net ir laikmačiai buvo nupirkti tam, kad atitinkamu laiku cirkuliacija būtų išjungiama. Visuose daugiabučiuose jie yra, jų įrengimui kažkada buvo skirtos lėšos. Tiesa, dabar sakoma, kad jie nebenaudojami...

Kaip Jums tai patinka, mieli Kaišiadorių gyventojai? 
Rūta ir Airidas Degučiai 


 

Komentarų skaičius

2012-10-12 10:55:42
Nuo 24 val. vandens karšto nebūna. Gyvatukas kaip ledas, negi už tai mokėjome, tai jau negerai :)
 1-1