av1701a.jpg
2017 m. balandžio 30 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Į kaimus – naujos investicijos

2012-03-04

Artėjantis pavasaris jau pranašauja darbymetį mūsų rajono kaimuose ir gyvenvietėse – Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė jau pasirašė pirmąsias 13 trišalių Vietos projektų paramos sutarčių tarp Nacionalinės mokėjimo agentūros, Vietos veiklos grupės ir projektų vykdytojų.

Kaimų bendruomenės, įstaigos ir organizacijos aktyviai dalyvavo projektų konkurse pagal „Vietos plėtros 2008-2014 metų strategijos“ Kvietimo Nr.3 „Infrastruktūros kūrimas ir atnaujinimas išsaugant kaimo kraštovaizdžio kultūros identitetą ir viešąsias erdves ir pritaikant jas gyventojų poreikiams“ priemones.

Pirmieji sutartis pasirašė Pakertų kaimo bendruomenės „Pakertai“ bendruomenės pirmininkė Onutė Račiūnienė ir Kaišiadorių rajono Antakalnio pagrindinės mokyklos direktorius Adolfas Bandzevičius.

„Pakertų“ bendruomenė įgyvendins projektą „Žiežmarių gimnazijos Pakertų pradinio ugdymo skyriaus krepšinio aikštelės atnaujinimas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams“, paramos suma - 50 tūkst. Lt. Projekte numatoma renovuoti krepšinio aikštelę ir išplėsti jos funkcionalumą: asfaltuotą aikštelės dangą pakeisti daugiafunkcine, kelioms sporto šakoms pritaikyta danga, nudažyti linijas, įsigyti naujus krepšinio stovus, universalius stovus su tinklu tinkliniui ir badmintonui žaisti.

Antakalnio pagrindinė mokykla pateikė projektą „Vaikų žaidimų aikštelės atnaujinimas ir pritaikymas Kaišiadorių rajono Antakalnio kaimo bendruomenės poreikiams”. Skirtas finansavimas – 50 tūkst. Lt, leis „prikelti“ atnaujinimo prašyte prašančią žaidimų aikštelę prie pagrindinės mokyklos naujam gyvenimui – bus atnaujinta dabar jau apgriuvusi pavėsinė, atsiras žaidimams skirti įrenginiai. Atnaujinta aikštele naudosis ne tik mokyklos mokiniai – ir dabar ši vieta traukia viso kaimo vaikus, kurie čia renkasi žaisti, aktyviai praleisti laisvalaikį.

Taip pat Vietos projektų paramos sutartis, parašais patvirtino, Dainavos kaimo bendruomenės “Ateitija” pirmininkė Genutė Valatkienė, Kalvių bendruomenės pirmininkė Lina Brazionienė, Kruonio bendruomenės pirmininkas Kostas Garnys, Anglininkų kaimo bendruomenės pirmininkas Audrius Dmukauskas.

„Kaišiadorių VVG“ inf.


 

Komentarų skaičius

2016-11-23 08:01:17
Nemaitonių seniūnija susitvarkė sau kontora sale balius daro koncertuoja dar o kaimo bedarbiai palikti už borto fermos sugriuve stovi kurto kokias darbo vietas už europos pinigus o dar viska sau ponai lupa
2012-09-07 13:35:28
As matau kaip tie "darbai" Pakertuose, vyksta. Kazin ar siais metais spes padaryt, o jei ir padarys tai kitais metais tikrai reikes jau remontuoti aikstele.
 1-1