bane12a.jpg
2017 m. gruodžio 14 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Žiežmariuose – šunų dresavimo klubas
Sigita Miškinienė
2011-04-10

Žiežmarių laisvalaikio centras nusprendė įgyvendinti seną šunų augintojų svajonę – įsteigti dresavimo klubą.
- Jau esame parengę klubo įstatus, suderinę jo steigimą su vietos seniūnija, beliko dar suderinti su savivaldybe žemės ploto panaudos klausimus. Ir pavadinimą išrinkome – naujasis šunų dresavimo klubas vadinsis „Marsas“, planuojame, jog jis pradės veikti po 2-3 savaičių, - sakė Žiežmarių laisvalaikio centro pirmininkas Mindaugas Šimkūnas.
Klubas nusprendęs samdyti profesionalų dresuotoją, kuris padės, patars nusprendusiems auginti keturkojį, kuri veislė tiktų konkrečių šeimininkų gyvensenai, bus teikiama informacija apie šunų veisles ir paskirtį, auginimą, priežiūrą, auklėjimą. Šunų augintojai klube sužinos apie šunų ligas, vakcinavimo ir ženklinimo reikšmę bei kitus dalykus, kurie būtini tiems, kurie pasiryžę auginti namuose gyvūną, nuo seno vadinamą žmogaus draugu.
Be abejo, klube vyks ir praktiniai šunų mokymai pagal bendro paklusnumo, gynimo, apsaugos, šunų vikrumo ir sumanumo programas. Ateityje planuojamos šunų varžybos, bendravimas su kitais to paties profilio klubais, kita kinologinė veikla. Vienas iš klubo tikslų – sudominti jaunimą kinologija, šunų dresavimu kaip puikia laisvalaikio praleidimo forma.
- Įsikūrę lauksime svečių, kad žmonės iš arti galėtų pamatyti, kokia užkrečianti veikla yra šunų dresavimas,- sakė jau kelias dešimtis metų šunų dresavimu užsiimanti šios srities specialistė Vilma Alasauskaitė.

Komentarų skaičius

2011-06-13 14:48:41
oi tai gerai, gal ir mane seimininkai nuves i ziezmarius, isdykes velniskai esu :)...
2011-04-24 15:19:55
Kur reikės klubo ieškoti? Adresą parasykit.
2011-04-15 11:40:05
Džiaugiuosi.
2011-04-11 17:53:11
super ideja, galetu ir Kaisiadorieciai kazka sumastyti ;)
 1-4