Dalykai, kuriuos iš rinkos išstums mobilusis telefonas

0

Gyvename įdomiais laikais, kurie technologine prasme yra tiesiog nepralenkiami. Kiekvienas iš mūsų savo kišenėje kasdien nešiojasi mažą kompiuterį, kurį dar vadiname mobiliuoju telefonu. Pastarasis turi toli gražu ne tik skambinimo ir trumpųjų žinučių funkciją.

Telefono pagalba galime padaryti labai daug dalykų. O kai kuriuos dalykus jo funkcionalumas net stumia iš rinkos. Būtent apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Fotoaparatas.
Pradėti veikiausiai reikėtų nuo fotoaparato. Būtent šioje sferoje šiuo metu labai varžosi išmaniųjų telefonų gamintojai. Naujesnių telefonų modelių turėtojai savo kišenėje turi fantastiškos kokybės įrenginius, o tai gerokai mažina klasikinių fotoaparatų pardavimus.

Be abejo, brangus fotoaparatas vis tiek savo funkcijas atliks geriau nei telefone. Tačiau juk standartiniam žmogui nėra būtina tiesiog maksimali kokybė, be to negali nešiotis milžiniško objektyvo su savimi kasdien. Faktas, kad profesionalus fotoaparatus ir toliau naudos profesionalai, bet į savo atostogas jų nebesivešime.

Diktofonas. Atkreipkite dėmesį kaip dabar dirba žurnalistai. Anksčiau jie visi turėdavo diktofonous, o dabar dauguma įrašo į savo mobilųjį telefoną. Kodėl to nedaryti? Garso kokybė iš esmės nesiskiria, todėl kišenėje reikia turėti vienu įrenginiu mažiau.

Telefonai net turi didelį pliusą – galima lengviau įrašyti telefoninius pokalbius, todėl interviu daug paprasčiau imti skambučiu, nereikia specialiai susitikti.

Žadintuvas. Prisiminkite savo vaikystę – tikrai turėjote atskirą žadintuvą, o dabar tai būtų sunkiai įsivaizduojama. Tai net ne išmaniųjų telefonų funkcija. Žadintuvus turėjo net pirmieji telefonai ir visiškai įsitvirtino kaip telefono funkcija.

GPS sistemos. Dar prieš gerus penkerius metus buvo mada įsigyti profesionalią GPS įrangą, o dabar įrankiai tokie ištobulėję, kad viską galima padaryti tiesiog mobiliuoju telefonu ar planšete. Susigrąžinti savo pozicijas specialiems GPS įrenginiams, būtų taip pat sunku kaip lošimų automatuose nuolat išsukti tą patį skaičių.

Atkreipkite dėmesį, kai važiuojate taksi automobiliu. Didžioji dalis vairuotojų bus įsijungę „Google Maps“ ar panašią programėlę ir kryptį seks tiesiog savo mobiliajame telefone.

Įvairūs žaidimai. Kortų žaidimai, monopilis, kazino online – visi tokie dalykai taip pat pasiekiami tiesiog mobiliojo telefono ekrane. Žinoma, kartais žaisti su draugais yra smagiau, tačiau interaktyvūs variantai darosi vis populiaresni.

Be to, atkrenta ir tam tikri žaidimų minusai – monopolyje nebereikia banko, kortų žaidimuose kortos išsidalina pačios.

Mokėjimo kortelės. Net ir toks dalykas kaip bankinės kortelės po truputį gali keltis į virtualią erdvę. Jau dabar galima susieti savo kortelę su telefonu ir atsiskaityti tik su juo. Kai kurios bendrovės siūlo virtualias korteles, o tai dar labiau palengvina situaciją.

Taigi, akivaizdu, kad mobilieji telefonai smarkiai keičia mūsų gyvenimą. Greičiausiai netolimoje ateityje tą jausime dar labiau.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

trys × 3 =