Rumšiškiečiai „laidoja“ seniūnę?

0

Gegužės 1-osios, Darbo dienos šventės išvakarėse rumšiškiečiai buvo pakviesti į protesto akciją prieš Rumšiškių seniūnę. Prie seniūnijos prieigų, ant laiptų buvo uždegta kelios dešimtys gedulo žvakučių, taip bendruomenės gyventojai išreiškė nepasitenkinimą neveiklia, jų nuomone, seniūne Eugenija Genevičiene.

Nepatenkinti seniūnijos gyventojai į Kaišiadorių savivaldybės administraciją kreipėsi dar pernai. Direktoriui M. Nasevičiui gruodžio mėnesio pradžioje įteikė prašymą atlikti seniūnijoje auditą. Tačiau praėjus beveik 5 mėnesiams bendruomenė „Kokalnis“ atstovai teigia, kad jokio atsakymo neturintys.

Portalui „Kaunas. Kas vyksta“ rumšiškiečiai tvirtina, kad seniūnė nerodo iniciatyvos, nesiima jokių projektų. Rumšiškiečiai patys rūpinasi savo gerbūviu – želdina aplinką, tvarko sporto ir žaidimų aikšteles, atnaujino fontaną ir kita. Bendruomenės atstovai skundžiasi, kad nėra pažintinių takų, trūksta šaligatvių, miestelis neturi paplūdimio prie Kauno marių. Bendruomenės atstovai teigia, jog seniūnės neveiklumas tęsiasi kelis dešimtmečius, o gyventojams nusibodo dirbti už seniūnę, tad jie ėmėsi drastiškų priemonių, kad atkreiptų Kaišiadorių savivaldybės dėmesį.

„Atspindžiai“ teiravosi administracijos direktoriaus M. Nasevičiaus, kas daroma dėl gyventojų skundų, ar atliktas auditas Rumšiškių seniūnijoje ir kokių bus imamasi priemonių dėl seniūnės darbo.

Direktoriaus nuomone, tokia protesto akcija yra netinkama, jo žodžiais kalbant rodo nužmogėjimą.. „Mes į ją niekaip nereaguojame. Yra atliktas seniūnijos veiklos vidaus auditas, audito išvadas svarstysime. Sudaryta darbo grupė irgi pareikš savo nuomonę. Seniūnės darbo dabar komentuoti nenoriu. Man tik keista, kad iš bendruomenės niekas nėjo į seniūnaičio pareigas kai buvo kviečiami, o kritikuoti visada lengviau nei dirbti“, – sakė M. Nasevičius. Jis patikino, kad sprendimą priims po gegužės 11 dienos.

Parengė ir kalbėjosi V. Šimkūnienė

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

19 − 11 =