Britanijos euroskeptikų lyderis: ES susitepusi Ukrainos krauju

0

Didžiosios Britanijos nepriklausomybės partijos lyderis Naidželas Faražas (Nigel Farage) susilaukė nemažai kritikos už pastabą, jog Rusijos veiksmus Ukrainoje išprovokavo Europos Sąjunga (ES), rašo „EUbusiness“.

Televizijos debatų metu su Liberalų demokratų partijos pirmininko pavaduotoju Niku Klegu (Nick Clegg), euroskeptikas N. Faražas pareiškė, kad ES yra „susitepusi Ukrainos krauju“.

„Turėtume gėdytis, – kalbėjo Nepriklausomybės partijos vadovas. – Ukrainos žmonėms suteikėme klaidinančių vilčių ir paraginome nuversti jų pačių išsirinktą lyderį. Šie veiksmai išprovokavo Rusijos prezidentą, todėl Bendrija ant savo rankų turi Ukrainos kraujo“.

Debatų oponentas N. Klegas euroskeptiką savo ruožtu apkaltino pataikaujant V. Putinui.

„N. Faražo žodžiai parodo, į kokius ekstremumus gali nuklysti žmonės, kurių pasibjaurėjimas Europos Sąjunga toks didelis, kad net nesidrovima susidėti su V. Putinu, siekiant įrodyti savo tiesą“, – rėžė N. Klegas.

Anksčiau šį mėnesį Britanijos euroskeptikų lyderis yra pareiškęs, kad „imperialistinė“ Londono skatinama ES politika Ukrainoje privedė prie protestų Kijeve ir Krymo pusiasalio aneksijos.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

6 − trys =