BCC vadovas atsistatydino po pareiškimo apie „Brexit“ idėjos palaikymą

0

Didžiosios Britanijos prekybos rūmų (BCC) generalinis direktorius Džonas Longvortas (John Longworth) atsistatydino – po to, kai jį laikinai nušalino nuo darbo dėl savo pasisakymų apie Jungtinės Karalystės (JK) narystę Europos Sąjungoje (ES). Ketvirtadienį, kalbėdamas per metinę Rūmų verslininkų konferenciją, Dž. Longvortas pareiškė, kad ilgalaikės Jungtinės Karalystės perspektyvos atrodo „šviesesnės“ už ES ribų. Apie tai informuoja naujienų tarnyba BBC.

Pasak jo, ekonominiai reikalai Jungtinėje Karalystėje eitųsi daug geriau šaliai pasitraukus iš ES.

Praėjus dviem dienoms po šių pasisakymų pareigūnas buvo laikinai nušalintas nuo einamų pareigų dėl veiksmų, nesiderinančių su oficialia organizacijos pozicija laikytis neutraliteto šiuo klausimu.

Didžiosios Britanijos prekybos rūmai pareiškė, kad, kaip organizacija, ji lieka nuošalyje ginčo dėl šalies narystės ES ir neketina rengti palaikymo kampanijos nei vienai pusei per birželio 23 dieną planuojamą referendumą, nes prekybos rūmų narių nuomonės šiuo klausimai iš esmės skiriasi.

Pasak Rūmų atstovų, Dž. Longvortas pripažino, kad jo šalies pasitraukimo iš ES palaikymas „greičiausiai sukels sumaištį“.

Didžiosios Britanijos prekybos rūmai – organizacija, jungianti 52 akredituotus šalies komercinius rūmus, kuriuos, savo ruožtu, sudaro dešimtys tūkstančių stambių, vidutinio dydžio ir smulkių įmonių bei bendrovių.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

septyniolika − vienuolika =