Ten geriau neužsukti

0

Virginija Šimkūnienė


Atšilus orams, jau pavasarį dauguma kaišiadoriečių skuba į kapines, kur palaidoti jų artimieji. Šluoja, tvarko, sodina gėles. Vieniems aktualu, kad būtų kuo jas palaistyti, kitiems, kad nebūtų perpildytas šiukšlių konteineris. Kiti, ilgiau pabuvę, užsuka ten, kur karaliai pėsti vaikšto.

Dėl šito reikalo yra keblumų. Kaišiadorių miesto kapinėse yra vienas WC. Tai lauko tualetas, kur jis pastatytas, nurodo rodyklės. Tik visa bėda, kad jis labai jau prastas. Viena, jame tamsu, kita, dar blogesnis dalykas – pilnas išmatų. Dėl to mums skambinęs kaišiadorietis prašė išsiaiškinti, kas turi rūpintis kapinių tualetu.

Kreipėmės į miesto seniūnę Laimą Katelevskienę. „Kapinėms prižiūrėti perkame paslaugas. Visą kapinių priežiūrą atlieka UAB „Kaišiadorių butų ūkis“. Jie pavasarį apskardino šulinius, pakeitė kibirus. Dabar neseniai yra nušienauta žolė. Jie turi pasirūpinti ir tualetu. Tualeto turinys vežamas periodiškai, jis buvo išvežtas anksti pavasarį, dabar bus vežama prieš Tėvo dieną“, – sakė miesto seniūnė. Ji sakė, kad kol kas neplanuojama kapinėse įrengti kitokio WC.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

trys × du =